Индустриалка - новости Запорожья

Главные, Запорожье, Фоторепортаж
У Запоріжжі триває будівництво кисневої станції в обласній інфекційній лікарні
Поделиться

Будівництво кисневої станції в Запорізькій обласній інфекційній лікарні допоможе у лікуванні коронавірусу

Потужну кисневу станцію, яка дозволить забезпечити киснем 172 точки, будують на території Запорізької обласної інфекційної лікарні. Проєкт будівництва повністю за свої гроші реалізує комбінат «Запоріжсталь».

У Запоріжжі триває будівництво кисневої станції в обласній інфекційній лікарні

На території лікарні вже встановили опори для кисневих трас, проклали частину з них по будівлі.

Зараз виконують роботи з облаштування фундаменту для кисневої станції, а також прокладання ліній, якими буде проходити трубопровід.

У п’ятиповерховому корпусі розводку виконують за кошти комбінату «Запоріжсталь». Соціальні інвестиції комбінату складуть 6 млн гривень.

Зараз підрядник виконує прокладку кисневих трас на п’ятому поверсі.

У Запоріжжі триває будівництво кисневої станції в обласній інфекційній лікарні

— Я думаю, що завтра підрядники комбінату «Запоріжсталь» вже завершать розводку кисневих трас на п’ятому поверсі. А після цього вони переходять на інші поверхи. Ми розраховуємо, що до кінця року підрядники повністю обладнають кисневу розводку, киснепровід в усі наші відділення, де будуть лікуватися пацієнти, хворі на коронавірусну інфекцію. Це дасть значній кількості пацієнтів Запоріжжя та області можливість вижити та одужати, — зазначив головний лікар Запорізької обласної інфекційної лікарні Володимир Шинкаренко.

головний лікар Запорізької обласної інфекційної лікарні Володимир Шинкаренко

На сьогоднішній день практично всі пацієнти з «коронавірусними» пневмоніями потребують кисневої терапії. Саме тому так важливо забезпечити лікарні киснем.

Нагадаємо, що Фонд Ріната Ахметова, Група Метінвест та комбінат «Запоріжсталь» були і залишаються соціально відповідальними перед суспільством. З самого початку пандемії вони надають підтримку системі охорони здоров’я України, яка виявилася не готовою до пандемії.

У Запоріжжі триває будівництво кисневої станції в обласній інфекційній лікарні

Допомога, яку надає Україні в боротьбі з COVID-19 Фонд Ріната Ахметова і його Засновник, безпрецедентна за своїми масштабами.

Ключовим елементом допомоги країні в рамках проєкту Фонду Ріната Ахметова «Боротьба з COVID-19 в Україні» стала закупівля для державних лікарень понад 200 суперсучасних апаратів ШВЛ. Близько 160 висококласних апаратів ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова вже надійшли в опорні державні лікарні у 12 регіонах країни.

Читайте також: У Запорізькій інфекційній лікарні заклали фундамент кисневої станції та почали монтувати трубопровід

Фото Олександра ПрилепыКомментарии читателей