Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запоріжжі стартує стипендіальна програма для робітничих професій
Поделиться

Учням, які вступлять на затребувані робітничі професії, виплатять додаткові стипендії від Метінвесту

Група Метінвест бере активну участь у формуванні та розвитку сучасної професійної технічної освіти. Для цього компанія запускає нову стипендіальну програму для учнів ліцеїв та училищ, як стимул для молоді освоювати робітничі професії й ставати затребуваними професіоналами на ринку праці в рідному місті.

Група Метінвест запускає нову стипендіальну програму

Подробиці про стипендіальну програму розповів директор Центру кар’єри Метінвест Віталій Тишечко:

— Ми проаналізували випуск професійно-технічних училищ й дійшли висновку, що всього 55 відсотків навчальних закладів задовольняють наші потреби в кваліфікованому робочому персоналі. Проаналізували перелік професій, які будуть у нас затребувані до 2024 року. Це зварювальники, кранівники, електрики, верстатники широкого профілю. Та зрозуміли, що потрібно зараз організовувати роботу з навчальними закладами таким чином, щоб забезпечувати набір на затребувані професії. Найзатребуваніші на сьогодні та згідно з планом розвитку — верстатники широкого профілю й токарі. І щоб допомогти в наборі на ці професії з 1 вересня ми запускаємо в Запоріжжі стипендіальну програму від Метінвесту.

Тепер діти, які цього року оберуть професію верстатника широкого профілю або токаря в Запорізькому машинобудівному вищому професійному училищі або Запорізькому професійному ліцеї залізничного транспорту стануть учасниками цієї стипендіальної програми. Ми готові всім учням, які обирають ці затребувані Метінвестом технічні спеціальності, платити додаткову стипендію у розмірі 700 грн в місяць вже з першого курсу навчання. А з другого та третього – до 1000 та 1200 гривень відповідно, залежно від успішності. Тобто, крім державної стипендії близько 500 грн, з 1 вересня учні отримуватимуть ще 700 грн від Метінвесту. Ми гарантуємо, що беремо цих учнів на практику, що їм буде надано робоче місце й досвідчений наставник. Що дійсно будемо їх вчити цій професії. І, звичайно, після успішного закінчення навчання гарантуємо, що надамо перше робоче місце за цими професіями.

Вибір молоді на користь вступу на технічні спеціальності та участь у мотиваційній програмі компанії відкриває перед молоддю широкі перспективи. Це не тільки можливість отримати суттєву додаткову стипендію від Групи Метінвест, а й перший крок майбутніх молодих фахівців до успішної кар’єри.

Зазначимо, що Група Метінвест у цьому році святкує 15 років із дня заснування. За ці роки компанія зарекомендувала себе як соціально відповідальний бізнес, який успішно реалізує різноманітні освітні програми.

Більше деталей про стипендіальну програму та вакансії можна отримати у Центрі кар’єри Метінвест: проспект Металургів, 24 або за номером 0 800 606 000.

***

Адреса Запорізького машинобудівного вищого професійного училища: вул. Виробнича, 15. Телефони для довідок: 063 976 68 08, (061) 239 75 42

Адреса Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту: вул. Семафорна, 1. Телефони для довідок: 050 284 32 94, (061) 717 18 19, 717 18 30

Як писала «Индустриалка», Запорізькій молоді розповіли про перспективний напрямок у працевлаштуванні..

Читайте також: На запорізькому підприємстві працює трудова династія зі 124-річним стажем — фото.

 


Комментарии читателей