Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт, Фоторепортаж
У Запоріжжі стартувала олімпіада Metinvest Steel Games
Поделиться

У Запоріжжі відбувся сталевий чемпіонат з міні-футболу

У Запоріжжі стартували Metinvest Steel Games — спортивні змагання серед співробітників підприємств Групи Метінвест. Протягом 5 днів спортсмени змагатимуться в таких видах спорту як міні-футбол, волейбол, баскетбол, гирьовий спорт, плавання та інших.

Цього року Metinvest Steel Games проходять вже в десятий раз. Але через карантин олімпіаду проводять з обмеженнями: без вболівальників, спортсменам вимірюють температуру, а змагання проходять на різних локаціях.

За словами директора департаменту по роботі з громадськими організаціями компанії Метінвест холдинг Михайла Цуркана, ще одна особливість цього року полягає в тому, що змагання пройдуть у чотирьох містах — Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Кривому Розі. У кожному визначать своїх переможців.

— Чим більше ми будемо проявляти таких ініціатив, як Metinvest Steel Games, — тим краще. Не даремно наші корпоративні цінності — життя, здоров’я, екологія. Всі ми — єдине ціле єдиного колективу, — зазначає Михайло Цуркан. — Спортсмени знають, що коли ти виходиш на поле, немає керівників і звичайних працівників. Є команда! І дуже відчувається: коли хтось один не докладає зусиль, від цього страждає вся команда. Ми транслюємо це на підприємство. Якщо є колектив, бригада, кожен повинен внести свій вклад та показувати командний дух. У нас професія сильних та мужніх людей. Хтось видобуває руду, хтось робить кокс, а хтось — сталь, тобто це — один ланцюг і це нас об’єднує.

директор департаменту по роботі з громадськими організаціями компанії Метінвест холдинг Михайло Цуркан

Стартували Metinvest Steel Games у Запоріжжі з товариського матчу з міні-футболу.

У Запоріжжі стартувала олімпіада Metinvest Steel Games

На футбольному майданчику санаторію-профілакторію «Запоріжсталі» команда топ-менеджерів підприємств Групи Метінвест змагалася проти команди ПАТ «Запоріжсталь». Капітаном команди «Запоріжсталі» став генеральний директор Олександр Мироненко.

У Запоріжжі стартувала олімпіада Metinvest Steel Games

— Я починав грати у футбол ще малим хлопцем, ми часто грали у дворі. Останнім часом регулярно грати не виходить, але намагаюся при першій можливості пограти з друзями у залі або на відкритих майданчиках. Я регулярно займаюся спортом, і мені це подобається, — розповідає Олександр Мироненко.

генеральний директор ПАО "Запоріжсталь" Олександр Мироненко

Команди до останнього боролися за перемогу.

У Запоріжжі стартувала олімпіада Metinvest Steel Games

З рахунком 5:4 перемогу виборола команда «Запоріжсталі». Переможці отримали кубок.

У Запоріжжі стартувала олімпіада Metinvest Steel Games

— Настрій дуже добрий, бо ми сьогодні перемогли. Зустріли тих працівників, з якими давно не бачились через карантинні обмеження. Я думаю, ми провели гарний матч, добре провели час з користю для здоров’я. Від гри — лише позитивні враження. Всі виклались на повну. Я вважаю, що грали дві гідні команди, перемогла — краща. Перемогти було важко, бо ми давно не збиралися, у багатьох не було ігрової практики, — поділився враженнями Олександр Мироненко. — Metinvest Steel Games — це дуже круті змагання. На жаль, через карантинні обмеження ми не змогли зібрати команди з усіх міст та позмагатися між різними містами та підприємствами. Але я думаю, що буде серйозна конкуренція. У нас багато гідних спортсменів. Впевнений, що головне не перемога, а — участь. Всі учасники отримають великий заряд позитиву від цих ігор.

У Запоріжжі стартувала олімпіада Metinvest Steel Games

Кубки отримали всі представники підприємства, які брали участь у грі з міні-футболу у складі команди топ-менеджерів Метінвесту.

У Запоріжжі стартувала олімпіада Metinvest Steel Games

Олімпіада Metinvest Steel Games 2020 у Запоріжжі проходитиме до 11 вересня. За словами організаторів, у нашому місті змагатиметься рекордна кількість спортсменів з 10 підприємств.

У Запоріжжі стартувала олімпіада Metinvest Steel Games

Читайте також: Тягнув пожежну машину, підіймав 400 кг — у Запоріжжі живе унікальний спортсмен

Фото автора Комментарии читателей