Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура
У Запоріжжі розпочався відбір на другий тур творчого конкурсу
Поделиться

У Запоріжжі розпочався відбір учасників конкурсу “Сталеві таланти”

У Запоріжжі розпочався відбір учасників другого туру конкурсу «Сталеві таланти» (Steel Talents).

Прослуховування конкурсантів проходить на базі ПК металургів. Після демонстрації номеру учасника оцінюють за декількома критеріями: артистичність, оригінальність, виконавча майстерність і творчий підхід.

У Запоріжжі розпочався відбір на другий тур творчого конкурсу

Як раніше писала “Индустриалка”, фінал першого туру відбувся у липні напередодні Дня металурга та гірника.

— Перший тур був важким, бо було багато дуже сильних номерів. Зі ста конкурсантів довелося обрати 15 полуфіналістів. На цей тур вже зареєструвалися учасники, які можуть скласти серйозну конкуренцію переможцям першого туру. Думаю, що журі буде дуже складно обрати фаворитів, — зазначає директор Палацу металургів Микола Володьков. — Багато років поспіль ми проводили фестиваль “Таланти твої, Запоріжсталь”. Деякі учасники цього фестивалю беруть участь у конкурсі “Сталеві таланти”. Приємно бачити, як розвиваються артисти, як зростає їхній творчий потенціал. Учасники дійсно підготовлені, вони обрали цікаві та складні композиції, які гідні гарного слухача.

директор Палацу металургів Микола Володьков

— Ми приємно здивовані рівнем учасників. Бачимо, що буде велика конкуренція. Я думаю, що цей тур буде ще більш цікавим, ніж перший тур конкурсу “Сталеві таланти”, — зазначає лідер молодіжної організації ПАО “Запоріжсталь” Анатолій Ширма.

лідер молодіжної організації ПАО “Запоріжсталь” Анатолій Ширма

Електромонтер цеху холодного прокату ПАТ “Запоріжсталь” Роман Тімохов бере участь у конкурсі вже вдруге. Він змагався у весняному турі, але тоді у фінал не вийшов. Каже, що за цей час він вдосконалив свою майстерність і сподівається вийти у фінал.

У Запоріжжі розпочався відбір на другий тур творчого конкурсу

— Минулого разу я співав більш веселу пісню, сьогодні співаю лірику. Вона спонукає замислитися про щось важливе. Аби гарно виконати пісню, я намагався її відчути і прожити, — розповів Роман Тімохов. — Я займаюся вокалом вже 13 років. Пісня — це особливий стан моєї душі. Вона завжди зі мною та підіймає мені настрій. Мені дуже подобається виступати на сцені, це дуже приємні та хвилюючи відчуття. 

Електромонтер цеху холодного прокату ПАТ “Запоріжсталь” Роман Тімохов

А ось студент гуманітарного факультету Національного університету “Запорізька політехніка” Антон Антохін в цьому конкурсі бере участь вперше. На сцені він заспівав пісню «Human» британського виконавця та автора пісень Rag`n Bone Man.

У Запоріжжі розпочався відбір на другий тур творчого конкурсу

— Ця пісня дуже імпонує мені за смислом, енергетикою, вона підходить до мого голосу. Я виконував її вже на іншому конкурсі, тому вирішив заспівати її тут. Я націлений на перемогу, хочу, аби мене почуло багато слухачів, — розповідає Антон Антохін. — Я закінчив музичну школу по класу фортепіано, зараз займаюсь вокалом у університеті та з репетитором. З музикою я кожну хвилину. Співаю для себе, постійно слухаю музику, вона — частина мене.

студент гуманітарного факультету Національного університету “Запорізька політехніка” Антон Антохін

 

Також вперше у конкурсі “Сталеві таланти” бере участь студентка юридичного факультету Запорізького національного університету Дарина Куліченко. Вона здивувала журі своїм авторським віршем.

У Запоріжжі розпочався відбір на другий тур творчого конкурсу

-На конкурсі я вирішила прочитати свій вірш “Смак життя”, який написала років п’ять тому. Раніше я не думала над його назвою. А зараз замислилась і народилась така назва. Коли я читала друзям свої вірші, вони виділяли саме цей і казали, що після нього хочеться жити, — розповідає Дарина Куліченко. — Я пишу вірші з дитинства, коли є натхнення. Я помітила, що через кілька років після написання, мої вірші здійснюється, часто до найменших дрібниць.

студентка юридичного факультету Запорізького національного університету Дарина Куліченко

Участь у конкурсі можуть взяти співробітники підприємств компанії Метінвест та студенти. Аби взяти участь у відборі необхідно до 15 вересня заповнити анкету.

Переможців другого туру оберуть у листопаді цього року.

У Запоріжжі розпочався відбір на другий тур творчого конкурсу

Фінал конкурсу «Сталеві таланти» (Steel Talents) відбудеться напередодні Нового року. В ньому зустрінуться фіналісти весняного та осіннього етапів проєкту. Для них підготували багато сюрпризів: зустрічі із зірковим журі, круті нагороди. А їх талант побачить усе Запоріжжя.

У Запоріжжі розпочався відбір на другий тур творчого конкурсу

Нагадаємо, конкурс «Сталеві таланти» проводиться до 15-річчя Групи Метінвест. Це інтерпретація знайомого запоріжцям конкурсу «Таланти твої, «Запоріжсталь». Минулого року через карантинні обмеження конкурс не проводили. Цього року, аби підтримати традицію, його вирішили провести в онлайн форматі.

Читайте также: В Запорожье выступят солисты из Украины и Японии

Фото специально для «Индустриалки» подготовил Богдан Самойлов 


Комментарии читателей