Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
У Запоріжжі ровесники незалежної України творять сучасну історію промисловості
Поделиться

Головне, стверджують вони — старатися кожному на своєму робочому місці

На запорізьких підприємствах Групи Метінвест працює чимало ровесників незалежної України. І саме вони сьогодні творять новітню історію успішної європейської держави.

30-річний Максим Кобиляцький понад 7 років працює на Запорізькому коксохімічному заводі. Починав свій трудовий шлях на посаді апаратника відділення кінцевого охолодження газу, цього року вже став начальником ділянки в цеху уловлювання.

Головне, стверджують вони — старатися кожному на своєму робочому місці

Професію обрав не випадково, адже є продовжувачем трудової родини — мама Максима понад 30 років працювала у машинному залі ЗКХЗ. У підпорядкуванні в нього 11 спеціалістів, головне завдання яких — контроль дотримання технологічного процесу цеху, де відбувається кінцеве охолодження коксового газу та очищення газу від бензольних вуглеводнів.

— Посада відповідальна, вимагає прийняття серйозних рішень та участі у покращеннях виробничого процесу, охорони праці як на ділянці, в цеху, так і на підприємстві загалом, — говорить Максим Кобиляцький. — У цеху працюють як молоді працівники, яких я навчав, так і більш досвідчені, старші. Втім молоді йдуть вперед, пропонують модернізацію, свої бачення, корективи у виробництво. Вони приходять, бачать свіжим поглядом виробництво, щось підказують, удосконалюють. Зараз головне — старатися кожному на своєму робочому місці, щоб підтримувати свою країну.

Головне, стверджують вони — старатися кожному на своєму робочому місці

24 серпня Україна відзначає 30-ту річницю своєї незалежності. У світі наша країна відома своєю потужною промисловістю та сільським господарством. Половину цього шляху країна йде поруч з Метінвест Холдингом, який цього року відзначив своє 15-річчя. На підприємствах Групи всіляко підтримують молодих працівників, які і є творцями новітньої історії держави.

Головне, стверджують вони — старатися кожному на своєму робочому місці

Читайте также: Співробітник запорізького підприємства отримав найвищу нагороду за сумлінну працю та нові ідеї

Фото автораКомментарии читателей