Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
У Запоріжжі пройшов "Сталевий стендап"
Поделиться

 У ПК металургів провели «Сталевий стендап»

Запоріжсталевці звикли активно й цікаво проводити вільний час та спілкуватися з колегами й після роботи. До карантину молодіжна організація комбінату «Запоріжсталь» проводила безліч різноманітних заходів. Серед яких одним з улюблених в учасників та глядачів була Ліга гумору. Але карантин затягнувся й «молодіжка» вирішила провести гумористичний івент в дещо іншому форматі. У молодіжному хабі Палацу культури металургів пройшов перший «Сталевий стендап». Глядачів в умовах карантину запросили небагато — запоріжсталевську молодь та їх групу підтримки. Обов’язковою умовою була вакцинація кожного учасника та гостя.

Сталевий стендап

— На стендап-вечірі виступають наші співробітники, які грали у Бердянській, Дніпровській, Запорізькій та інших регіональних Лігах сміху. У них великий досвід в гуморі, — відмітив головний спеціаліст із взаємодії з молоддю ПАТ «Запоріжсталь» Анатолій Ширма. — Ми організуємо для молоді заходи різних напрямків — кар’єрні, гумористичні, спортивні, інтелектуальні. Проводили опитування молоді комбінату і знаємо її інтереси. Ці заходи дуже важливі, тому що ми бачимо, як люди розвиваються в різних напрямках. Звичайно, їх кількість зараз менша, через карантинні обмеження. Ми щомісяця організуємо дозвілля, щоб наші люди не тільки працювали, а й активно проводили вільний час, спілкувалися й гуртувалися.

Сталевий стендап

Жартували чотири стендапери — Гліб Говорухін, Олександр Польськой, Олексій Риженко, Богдан Чепіжко. Коміки жартували про себе, про сім’ю, про роботу на комбінаті. Стендап — це жанр довгих жартів, в яких важлива інтонація, тому цитувати жарти не будемо. Тексти талановиті запоріжсталівці пишуть собі самі.

Наймедійніша особистість цього вечора — слюсар цеху холодної прокатки Олексій Риженко. Крім того, що він 15 років грав у КВК, бере участь у різних стендапах, телеглядачі могли бачити металурга Олексія в жорсткому реаліті-шоу на виживання «100 в 1», яке показували на телеканалі «ТЕТ». Шоу, в якому брало участь сто осіб, тривало 42 дні, Олексій вибув на 38-й день. (Розповідь Олексія Риженка про участь у шоу читайте в «Индустриалке» пізніше). На стендапі Олексій Риженко жартував про дружину і доньку.

Сталевий стендап

— Дружина на жарти не ображається, вона й сама іноді мені підказує теми, — посміхається Олексій Риженко. — Гумор допомагає в житті. А стендап — це гарний гумористичний напрямок, молодці організатори! Треба його розвивати. Це спілкування, нові знайомства. Не сидіти ж постійно вдома біля телевізора й грати в доміно.

Ведучий «Сталевого стендапу», молодіжний лідер обтискного цеху, слюсар-ремонтник цеху гарячої прокатки ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Петров зізнався, що два роки не проводили гумористичних заходів й скучили за ними.

Сталевий стендап

— Такі заходи важливі, причому в першу чергу для глядачів, — вважає Сергій Петров. — Адже гумор продовжує життя. Це весело, цікаво, підіймає настрій. Можна гарно провести вечір. Ми беремо участь у регіональних Лігах сміху, але не вистачає саме запоріжсталевської «движухи» в гуморі.

Крім підготовлених виступів на стендап-вечері були також імпровізації та «відкритий мікрофон», де могли виступити всі бажаючи.

Читайте також: Запорізький металург розповів про свій секрет успіху.

Фото автораКомментарии читателей