Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт
У Запоріжжі пройдуть «сталеві ігри»
Поделиться

У Запоріжжі стартує олімпіада Metinvest Steel Games

У понеділок, 7 вересня, в Запоріжжі стартують Metinvest Steel Games — спортивні змагання серед співробітників підприємств Групи Метінвест.

Протягом 5 днів спортсмени змагатимуться в таких видах спорту як міні-футбол, волейбол, баскетбол, гирьовий спорт, плавання та інших.

Metinvest Steel Games

Цього року Metinvest Steel Games відбудуться вже в десятий, ювілейний раз. Але через карантин змагання пройдуть з певними обмеженнями. Без вболівальників, на вході в спортивні зони учасникам будуть вимірювати температуру, а змагання з різних видів спорту будуть проходити на різних локаціях. Ще одна особливість змагань цього року полягає в тому, що вони пройдуть в чотирьох регіонах — Маріуполь, Кривий Ріг, Київ і Запоріжжя. У кожному з них будуть свої переможці.

Як розповів регіональний менеджер департаменту з взаємодії з громадськими організаціями Метінвест холдингу Сергій Власенко, в Запоріжжі в цьому році буде рекордна кількість учасників.

Сергій Власенко

— З 7 по 11 вересня в Запоріжжі проходитиме олімпіада Metinvest Steel Games 2020. У Запоріжжі буде рекордна кількість учасників з 10 підприємств. У нашому місті будуть змагатися не тільки запоріжці, але й працівники київських підприємств, які захотіли приїхати до нас.

Основна локація — ДК металургів. Тут будуть змагання з таких видів спорту як дартс, армспорт, гирьовий спорт та шахи. Змагання з міні-футболу та баскетболу будуть в палаці спорту ЗАС. Волейбол — в спортзалі інженерної академії, настільний теніс — в тенісному клубі, — розповів Сергій Власенко. — Через карантин олімпіада пройде без вболівальників. Але я всіх закликаю стежити за змаганнями в режимі онлайн. Блогери з числа співробітників наших підприємств транслюватимуть все, що відбувається, в соцмережах. Будемо висвітлювати все дуже оперативно. Адже найголовніше — це безпека людей. Зараз ми готуємося, закуповуємо засоби дезінфекції, маски, будемо контролювати ситуацію.

Директор департаменту з взаємодії з громадськими організаціями Метінвест холдингу Михайло Цуркан зазначив, що спорт і фізичний розвиток — одна з цінностей компанії.

— Олімпіади Metinvest Steel Games розвивалися як продовження всіх спартакіад, які проводилися і проводяться на підприємствах Групи. За 10 років ми взяли кращі традиції, напрацювання, які були на підприємствах. Я стояв біля витоків формування корпоративних змагань, був їх учасником. Зараз у нас вже відбувається зміна поколінь. Є й ветерани, й нові обличчя.
Спорт — це, безумовно, цінність Метінвесту. А проведення Steel Games в черговий раз підтверджує те, що у нас професія сильних людей. Ми підтримуємо цінності компанії, пропагуємо здоровий спосіб життя, спонукаємо молодь брати з нас приклад. Тому ми з кожним роком будемо розвивати і покращувати якість олімпіади Metinvest Steel Games і залучати до неї все більше учасників, — зазначив Михайло Цуркан.

Читайте також: Ветерани волейболу з усієї країни зіграли матч на Хортиці


Комментарии читателей