Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
У Запоріжжі проведуть в останню путь офіцера ДШВ, який загинув під Гуляйполем
Поделиться

Офіцер загинув під час відбиття атаки окупантів на Гуляйпіллі

У Запоріжжі завтра, 10 травня, проведуть в останню путь воїна, який віддав своє життя за Україну та наш народ. 22-річний лейтенант Дмитро Батрак був командиром десантно-штурмового взводу, який стримував російських окупантів на Запорізькому напрямку. Офіцер загинув 6 травня під час відбиття атаки при спробі противника захопити Малинівку, що біля Гуляйполя.

Прощання з воїном відбудеться 10 травня о 13:00 в церкві біля станції Дніпробуд-2 (поряд із заводом «Весна») у Хортицькому районі Запоріжжя. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив волонтер Євген Сокол.

Офіцер загинув під час відбиття атаки окупантів на Гуляйпіллі

Як повідомляла «Індустріалка», Дмитро Батрак є випускником Запорізького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» 2017 року. «Дмитро був справжнім патріотом та другом, професіоналом своєї справи, старанним ліцеїстом, згодом — курсантом, відповідальним та мужнім офіцером. Він був і назавжди залишатиметься прикладом для всіх військовослужбовців та вихованців нашого ліцею, для всіх, хто знав Дмитра, — повідомили в ліцеї «Захисник». — Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Дмитра, його бойовим побратимам. Дмитре, ти назавжди залишишся з нами, в нашій пам’яті…Не забудемо і ніколи не пробачимо ворогу таку болючу втрату!»

Родині загиблого героя потрібна допомога. У повідомленні вказали картку рідних, на яку можна перераховувати кошти: 414949912845456 (карта Приват для допомоги родині Дмитра Батрака).

Офіцер загинув під час відбиття атаки окупантів на Гуляйпіллі

До ліцею «Захисник» Дмитро Батрак навчався у ЗНВК «Запорізька Січ». «Загинув один із найкращих учнів нашого комплексу, нашої шкільної родини, — повідомили в ЗНВК. — Батрак Дмитро, мужній, життєрадісний, надійний друг і найкращий син. Це непоправна втрата для країни, для родини, друзів та побратимів. Війна забирає в нас кращих синів. Дмитро гідно і відповідально ніс службу, був добрим і надійним товаришем, справжнім патріотом України та мав багато планів на майбутнє. Він загинув, щоб ми жили. Вклоняємося герою доземно! Нехай Бог упокоїть його світлу душу. Найщиріші співчуття родині загиблого! Вічна пам‘ять Герою!»

Офіцер загинув під час відбиття атаки окупантів на Гуляйпіллі

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що на Харківщині загинув відомий український журналіст Олександр Махов. Випускниця ЗНУ, наречена загиблого журналіста Олександра Махова, написала, що її коханий дуже хотів жити.

Також «Індустріалка» писала, що у квітні у Запоріжжі попрощалися з лейтенантом Євгеном Трінкалем. Євген Трінкаль став другим випускником біологічного факультету Запорізького національного університету, який загинув на російсько-українській війні.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Офіцер загинув під час відбиття атаки окупантів на Гуляйпіллі


Комментарии читателей