Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт
У Запоріжжі проходять змагання з міні-футболу — фото
Поделиться

У Metinvest Steel Games беруть участь близько тисячі учасників

У Запоріжжі стартувала традиційна олімпіада серед співробітників підприємств Групи Метінвест. Цього року змагання Metinvest Steel Games проходять по 10 видах спорту. Участь у них беруть співробітники з 20 підприємств Групи Метінвест. Серед них і металургійний комбінат «Запоріжсталь». Цього року запорізькі металурги борються за призові місця в усіх 10 видах.

Як писала «Индустриалка», вчора відбулося урочисте відкриття Metinvest Steel Games, а вже сьогодні розпочалися змагання. В перший день олімпіади учасники змагаються з гирьового спорту та настільного тенісу. Розпочалися також турніри з волейболу, баскетболу та міні-футболу.

турнір з міні-футболу

З 9-ої ранку в палаці спорту ВАТ «Тресту «Запоріжалюмінбуд» розпочалися змагання з міні-футболу. Участь у турнірах беруть 18 команд підприємств Групи Метінвест. Команди розподілені за двома групами: А і Б. До групи А відносяться підприємства Метінвест, чисельність працівників яких більша 4 тис., а до групи Б — підприємства з меншою кількістю співробітників.

Анатолій Гаценко

— Команди чотири дні гратимуть за коловою системою, — розповів головний суддя змагань Анатолій Гаценко. — Потім буду «стики» між переможцями — перше місце з першим, друге з другим і т. д. Не буде розігруватися лише дев’яте місце.

Команда комбінату «Запоріжсталь» з міні-футболу щороку бере участь у Metinvest Steel Games. Майже в кожній олімпіаді вони займали призові місця. До складу команди входять 12 співробітників, 10 з яких беруть участь у цьому турнірі.

змагання з міні-футболу

До олімпіади запорізькі металурги готувалися дуже серйозно. Командні тренування проходили щоденно, крім цього, кожен з футболістів тренувався окремо.

Сьогодні запорізькі металурги зіграли з криворізькою командою Південного гірничо-збагачувального комбінату.

змагання з міні-футболу

 

-Налаштовані тільки на перемогу, — поділився перед стартом турніру слюсар-ремонтник цеху гарячої прокатки тонкого листа ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Кремса. — Такі змагання дуже важливі для нас. Вони допомагають розслабитися та відпочити від роботи. Ми повністю занурюємося в ці змагання. На олімпіаду приїжджають наші колеги з інших міст, з якими цікаво позмагатися. З більшістю з них ми знайомі і давно не бачилися. Ми з величезним задоволенням спілкуємося і змагаємося. Дуже добре, що граємо в Запоріжжі. Вдома завжди краще, нас підтримують рідні.

змагання з міні-футболу

Турніри з міні-футболу проходитимуть до кінця тижня. А в суботу, 5 червня, відбудеться урочисте нагородження переможців. Святкові заходи відбуватимуться на острові Хортиця на території санаторію-профілакторію «Запоріжсталь». Родзинкою свята стануть змагання з M.STRONG «Сильні люди сильних професій», які проведуть прославлені атлети Сергій Конюшок та Василь Вірастюк.

Організатори влаштують справжнє свято. Тут же для всіх бажаючих розмістяться інтерактивні зони з майстер-класами від провідних спортсменів, з різними призовими конкурсами.

Нагадаємо, загальнокорпоративні спортивні змагання Metinvest Steel Games — давня традиція підприємств Групи, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тис. співробітників 22 підприємств.

Зазначимо, цього року Групі Метінвест виповнюється 15 років. За цей час компанія реалізувала дуже багато спортивних проєктів для розвитку здорового способу життя та спортивного потенціалу молоді.

Читайте також: У Запоріжжі проходять «сталеві» змагання з баскетболу.Комментарии читателей