Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт
У Запоріжжі проходять «сталеві» змагання з баскетболу
Поделиться

У Запоріжжі тривають «сталеві ігри»

У Запоріжжі проходить традиційна спортивна олімпіада Metinvest Steel Games. В ній беруть участь співробітники підприємств Групи Метінвест. Цього року змагання проходять по 9 видам спорту: міні-футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс, дартс, шахи, легка атлетика, гирьовий спорт, армреслінг та стронгмен.

Metinvest Steel Games цього року проходять доволі масштабно. В них беруть участь близько тисячі співробітників з 20 підприємств Групи Метінвест. Змагання проходитимуть на різних спортивних майданчиках Запоріжжя. Переможців визначатимуть і нагороджувати щодня.

Сьогодні в спортивному комплексі КПУ відбулися змагання з баскетболу. За словами судді національної категорії Петра Драгана, рівень підготовки гравців — доволі високий.

баскетбол

— Змагання організовані чудово, на високому рівні, в хорошому спортзалі. Чесно кажучи, я здивований майстерністю команд. Склад учасників вражає: я бачу тут хлопців, яких протягом багатьох років знав по чемпіонатах вищої, першої ліги, навіть супер ліги. Це вже рівень. Ну а переможе, звичайно, найсильніший, — поділився враженнями Петро Драган.

Змагання з баскетболу будуть тривати 4 дні. В одному з перших матчів перемогу здобула команда Центрального гірничо-збагачувального комбінату (ЦГОК) з міста Кривий Ріг.

Антон Роскошний

— Спочатку гра не пішла у нас, противники показали клас і сильно відірвалися. Але ми зібралися, поговорили з хлопцями, поміняли трохи тактику гри, наздогнали їх і виграли. Стали захищатися більш скупчено. Ну і в нападі потім почало виходити. Всі команди дуже сильні, але ми приїхали за перемогою. Тому будемо старатися, — поділився гравець команди Антон Роскошний.

баскетбол

Олімпіада Metinvest Steel Games присвячена 15-річчю компанії Метінвест, який відзначається в цьому році. Загальнокорпоративні
спортивні змагання — давня традиція підприємств Групи, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тисяч співробітників з 22 підприємств.

У суботу, 5 червня, на острові Хортиця на території санаторію-профілакторію «Запоріжсталь» пройдуть змагання з M.STRONG «Сильні люди сильних професій», які проведуть прославлені атлети Сергій Конюшок та Василь Вірастюк.

Організатори влаштують справжнє свято. Тут же для всіх бажаючих розмістяться інтерактивні зони з майстер-класами від провідних спортсменів, з різними призовими конкурсами. В цей же день пройде урочисте нагородження всіх переможців олімпіади.

робимо українське спортивне м

Читайте також: На запорізькому підприємстві визначили найвлучніших дартсменів.


Комментарии читателей