Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура
У Запоріжжі продовжили виставку "Наука - це вона"
Поделиться

У хабі громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» можна побачити 12 портретів українських жінок-науковців

Виставку «Наука — це вона» презентували у хабі громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» в рамках урочистого підведення підсумків масштабного освітнього проєкту «Лідерська програма для вчителів Steam-Camp» для запорізьких вчителів точних наук.

На виставці можна ознайомитися із 12 портретами успішних українських науковиць, яких зобразили сучасні українські ілюстратори, та з есе про кожну із цих постатей на цій сторінці. До речі, на конкурс есе про 12 науковиць надійшла 561 робота зі всієї України. Надруковані найкращі.

Експозиція просвітницького арт-проєкту «Наука — це вона» організована благодійною освітньою ініціативою STEM is FEM за підтримки міжнародних організацій ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ). STEM is FEM — це освітній проєкт популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат.

Ціль проєкту «Наука – це вона» — розповісти про здобутки українських жінок-вчених, зацікавити молодь у науці. А також спростувати міф про те, що наука – це виключно чоловіча справа.

Проєкт є частиною кампанії ООН Жінки «Покоління рівності» з популяризації гендерного паритету серед молоді та забезпечення лідерства жінок в технологіях та інноваціях.

Відкриття виставки відбулося за підтримки компанії Метінвест у рамках проєкту Steam-Camp у Запоріжжі, Маріуполі та Кривому Розі.

Планувалося, що виставка працюватиме до кінця липня, але наразі її продовжено для того,  щоб про видатних українських науковиць дізналися ще більше людей. Про це «Запоріжжя. Платформа спільних дій» повідомляє на своїй сторінці в Facebook.

Виставку «Наука – це вона» можна побачити в хабі «Платформи спільних дій» (вул. Тургенєва, 29).

Читайте також: У Запоріжжі молодь вчили бути волонтерами.


Комментарии читателей