Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура, Фоторепортаж
У Запоріжжі привітали працівників культури
Поделиться

У Турцентрі привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада святкують Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Традиційно в цей день фахівці галузі культури приймають привітання.

Сьогодні в Туристичному інформаційному центрі представники міської влади привітали співробітників муніципальних театрів, фахівців концертної та музейної справи, народних майстрів, бібліотекарів, викладачів шкіл естетичного виховання та училищ з їх професійним святом. В урочистому заході взяли участь секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв та заступник міського голови Анатолій Васюк.

 Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва

— Я вітаю вас з професійним святом. Хочу подякувати за вашу роботу. Ви оберігаєте нашу культуру, передаєте народні традиції молодому поколінню. Від міської влади я хочу вам побажати здоров’я, наснаги та нових ідей. Працюйте із задоволенням та надихайте нас своєю творчістю. Щиро дякуємо вам! – сказав Анатолій Куртєв.

 Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва

З привітальними словами до діячів культури та майстрів народного мистецтва звернувся також Анатолій Васюк:

— Ми дуже вдячні, що ви розвиваєте духовну спадщину, духовні та культурні цінності. Ви створюєте ту гармонію, яка є в нашому місті. Завдяки вам Запоріжжя є не тільки промисловим, а й культурним містом.

Почесні грамоти виконавчого комітету вручили кращим представникам галузі культури міста.

— Хочу від всього колективу подякувати міській владі за те, що нас завжди чують та допомагають, — зазначив директор департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сергій Білов.

 Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва

На сьогодні в галузі культури Запоріжжя працює близько 1,5 тисячі людей. Низка закладів культури та мистецтв фінансуються з бюджету міста. Серед них: 13 мистецьких шкіл, 2 муніципальних театри, 5 палаців культури, кіноконцертний зал імені Довженка, міські бібліотеки, культурний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи «Народний дім».

Святковий захід відбувся із додержанням всіх карантинних вимог. Про це повідомляє сайт Запорізької міської ради.

Як писала «Индустриалка», до 13 листопада у Турцентрі працює виставка «Голоси» відомого українського художника Андрія Блудова (Київ).

Сьогодні, у День української писемності та мови, усі новини на сайті «Индустриалка» виходять українською.


Комментарии читателей