Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запоріжжі представили команду партії «Слуга Народу» в області, яка починає підготовку до місцевих виборів
Поделиться

У Запоріжжі представили команду партії «Слуга Народу»

19 серпня, в Запоріжжі, під час робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до нашого міста, Михайло Федоров, голова обласної організації партії «Слуга Народу», озвучив План регіонального розвитку Запорізької області.

За його словами, ця стратегія, на відміну від усіх попередніх за роки незалежності, народжувалася не в київських кабінетах і не спускалася зверху. Вона розроблялася безпосередньо в регіоні, із залученням науковців, експертів та громадських діячів.

«Слуга Народу»

«У нас є чіткі плани та прорахунки, ми знаємо, куди треба вкладати кошти та як розвивати регіон, бо ми — такі ж люди, як всі інші, ми живемо у Запоріжжі та знаємо його потреби. Наприклад, щоб розвивати Хортицю, потрібно 1,6 млрд грн. Ми це розуміємо і будемо фінансувати цей проєкт», — зазначив Михайло Федоров.

Віце-прем’єр-міністр розповів і про джерела фінансування інфраструктурних проєктів та економічний розвиток регіону.

«Для того, щоб добудувати водопостачання у Кирилівці, потрібно майже мільярд і також розуміємо, де ми будемо брати ці кошти. Джерела фінансування будуть наступними — це обласний і місцевий бюджети, Державний фонд регіонального розвитку, приватні інвестиції, це приватні і донорські кошти. На сьогодні вже чимало зроблено по області, а саме — це 8 шкіл, проходить реконструкція 5 дитячих садків, 17-ти амбулаторій, 9 приймальних відділень, 4 стадіонів, 2 басейнів. Це все будується в нашому регіоні. Я впевнений, що все, що зроблене в Запорізькій області, у тому буде добре позначатися на внутрішньому ВВП нашої країни», — зазначив він.

Михайло Федоров як голова обласної організації партії «Слуга Народу» представив команду партії в Запорізькій області, яка буде реалізовувати цю стратегію після перемоги на місцевих виборах.

Основу команди партії «Слуга Народу» в Запорізькій області склали:

 •  Віталій Боговін, голова Запорізької обласної державної адміністрації;
 • Віталій Тишечко, депутат Запорізької міської ради;
 •  Олександр Машинський, депутат Запорізької обласної ради;
 • Юрій Капустянський, громадський діяч, голова Запорізького обласного передвиборчого штабу партії «Слуга Народу», керівник Зе!Команди Запорізької області;
 • Тамара Мельникова, підприємець, правник, активна учасниця Зе!Команди;
 • Роман Терехов, головний санітарний лікар Запорізької області, фахівець у галузі охорони здоров’я;
 • Олена Теряєва, радник голови ЗОДА з питань охорони здоров’я, фахівець у галузі охорони здоров’я;
 • Вікторія Галіцина, активіст, керівник Зе!Команди міста Бердянська;
 • Дмитро Гладкий, директор адвокатського об’єднання «Гладкий, Яценко та партнери», правник, активний учасник Зе!Команди;
 • Віктор Тлєуш, директор школи-інтернату №7, фахівець у галузі освіти;
 • Віталій Толочек, підприємець, член Запорізького обласного передвиборчого штабу партії «Слуга Народу», активний учасник Зе!Команди.

Своє бачення реалізації Стратегії розвитку громад озвучив Віталій Боговін, голова Запорізької обласної державної адміністрації.

«Ми з вами — земляки. Тут народилися наші діти, тут живуть наші батьки. І тому ми разом з вами несемо відповідальність за розвиток нашого дому. 25 жовтня завершується важливий етап процесу децентралізації. Ми нарешті отримаємо можливість самостійно визначати напрямок розвитку наших громад. Для жителів регіону зараз надважливо реалізувати Регіональний план розвитку і Стратегії розвитку громад — це конкретний, покроковий план поліпшення життя нашого рідного дому, розбудови інфраструктури, створення комфортних умов для кожного. Все це ми готові зробити разом з нашою командою. І я впевнений, якщо наші люди делегують нашим командам на місцях право розвивати громади, ми не тільки доведемо розпочате до кінця, а й започаткуємо нові проєкти в кожній громаді. Кожен зможе взяти участь у їхній реалізації! Стратегічні плани стануть реальністю для регіону та змінять життя наших людей на краще!», — сказав Боговін.

Віталій Тишечко, депутат Запорізької міської ради, зазначив, що альтернатива нинішній місцевій владі в Запоріжжі є.

Тішечко
«Ми — небайдужі люди, які вміють мріяти та діяти, які мають досвід планування, управління та реалізації проєктів із розвитку громад. Ми живемо поряд, ми працюємо разом, ми знаємо зсередини, як реально виглядає життя кожного. Тому що ми — це ви! Нам кажуть, що в Запоріжжі вже все вирішено та немає альтернативи. А я наполягаю, що альтернатива Є! І ця альтернатива — наша команда! І цю альтернативу наша команда буде пропонувати на місцевих виборах, адже Запоріжжя — це ти!», — заявив зі сцени Тишечко.

Читайте також: Владимир Зеленский в Запорожье рассказал, как собирается сохранить от разрушения новые дороги


Комментарии читателей