Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запоріжжі починають відкриватися кафе та магазини
Поделиться

У Запоріжжі потроху відновлює свою роботу малий та середній бізнес

В перші тижні війни у Запоріжжі закрилося майже все крім продовольчих магазинів, аптек та крамниць із господарчими товарами. Тепер же малий та середній бізнес потрохи відновлює свою роботу.

В місті починають відкриватися магазини з одягом та навіть кафе та піцерії, які здійснюють доставку їжі. Більшість із закладів громадського харчування працює на винос. Але є й такі, де можна посидіти та випити чашку кави з десертом (переважно у центрі міста). Часто такі заклади перераховують частину коштів на підтримку ЗСУ та готують їжу для бійців.

кафе

У своєму телеграм-каналі секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв повідомив, на яку допомогу від держави може розраховувати бізнес, який працює в умовах воєнного часу.

«На час дії воєнного стану держава ввела кредит під нуль відсотків для будь-якого бізнесу. Максимальну суму кредиту збільшено до 60 млн грн. Окрім того, під час воєнного стану скасовувані планові та позапланові перевірки бізнесу.

Тому вважаю, що воєнний стан – це не вирок. І тим підприємцям, які можуть це зробити, потрібно починати працювати. А запоріжцям, за можливості, потрібно активніше користуватися послугами місцевого бізнесу. Так, це непросто в умовах сирен та комендантської години. Але це можливо і це потрібно. Тому що відновлення бізнесу — це запорука стабільного життя міста», — зазначив Анатолій Куртєв.

кафе

Зазначимо, що підприємства Запорізької області задля підтримки економіки регіону готові налагоджувати виробництво. За умови збереження стабільної ситуації у Запорізькій області всі суб’єкти господарювання мають стабілізувати свою роботу, адже попит на продукцію, зокрема, за кордоном, дуже високий.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» писала про бізнес в умовах війни: хто зазнав найбільших втрат та як відновлюються підприємства. 

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей