Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
У Запоріжжі почали святкувати День металурга та гірника
Поделиться

У Запоріжжі привітали ветеранів з професійним святом 

У Запоріжжі розпочалися святкові заходи до Дня металурга та гірника. У ПК металургів з професійним святом привітали ветеранів запорізьких підприємств Групи Метінвест.

У Запоріжжі почали святкувати День металурга та гірника

Дорогі наші ветерани, наші наставники та вчителі, ми відзначаємо це свято разом з вами. Без вас не було б тих успіхів, які є на всіх підприємствах запорізького промислового майданчику. Без вас не було б того рівня знань та спеціалістів, котрі продовжують працювати. Щиро вітаю вас зі святом, бажаю здоров’я. Хай з вами завжди будуть ваші рідні та близькі, хай вони та ваші трудові колективи вас завжди підтримують, зазначив в.о. головного інженера ПАТ «Запоріжсталь» Микола Петряков.

Директор з виробництва ПрАТ «Запоріжкокс» Олександр Бехтер зазначив, що День металурга та гірника надзвичайно важливе свято для Запоріжжя. А також назвав його другим Днем народження нашого міста.

У Запоріжжі почали святкувати День металурга та гірника

Місто росло та розвивалося разом з металургією та підприємствами. У місті, мабуть, немає жодної вулиці, на якій би не жив металург, коксохімік, вогнетривник чи людина суміжної професії. Ми продовжуємо те, що ви розпочали та чому нас навчили, коли готували собі гідну зміну. Зі святом вас, щастя, здоров’я та всього найкращого, зазначив Олександр Бехтер.

До привітань ветеранів приєдналися також керівники Запорізького ливарно-механічного заводу та підприємства «Запоріжвогнетрив».

Дорогі ветерани, ви завжди будете для нас прикладом на виробництві та в житті. Хочу привітати вас зі святом, побажати мирного неба та міцного, як запорізька сталь, здоров’я, привітав металургів та і гірників виконуючий обов’язки генерального директора Запорізького ливарно-механічного заводу Ігор Долгозвяго.

Шановні ветерани, від всієї душі вітаю вас із Днем металурга та гірника. Мені приємно бути в цей день поруч із вами. «Запоріжвогнетрив» сьогодні тримає марку лідера, ми затребувані в галузі. Цією стабільністю ми завдячуємо вашій праці та любові до професії. Дякуємо вам за все. Бажаємо вам стального здоров’я та, щоб ваші близькі піклувалися про вас. А ми в усьому вас підтримаємо, зазначив виконуючий обов’язки директора з персоналу ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Михайло Гогун.

Отримали в цей день привітання ветерани і від керівництва Групи Метінвест. Поздоровлення від генерального директора Групи Метівест Юрія Риженкова передав директор департаменту із взаємодії з громадськими організаціями Групи Метінвест Михайло Цуркан.

Вітаю вас від імені генерального директора Юрія Риженкова та від імені всього топ-менеджменту. Ми дякуємо вам за вашу неоціненну працю, за добрі серця, золоті руки та ваші знання. У компанії налічується сьогодні близько 80 тисяч ветеранів, працюють більше 20 ветеранських організацій. Я хочу від імені всіх ваших колег з інших міст України передати привіт та привітати вас. Бажаю здоров’я, удачі та посмішок, зазначив Михайло Цуркан.

Окрім концертної програми для ветеранів влаштували святковий обід, під час якого вони могли поспілкуватися зі своїми колегами та розділити один з одним приємні спогади про роботу на запорізьких підприємствах.

У Запоріжжі почали святкувати День металурга та гірника

Я багато років працював на «Запоріжсталі», частину з них був начальником цеху металургійних печей. Зі своєї роботи згадую печі, спогади завжди приємні. Я часто буваю на «Запоріжсталі» і зараз. Дуже приємно, що для нас влаштували таке свято, зазначив Олександр Барикін.

Пропрацювала 33 роки на комбінаті «Запоріжсталь» і Любов Дедкова. Жінка була розподільником робіт з господарської частини електроремонтного цеху, а також працювала у відділі профдезинфекції, в лабораторії аглофабрики.

У Запоріжжі почали святкувати День металурга та гірника

Про роботу в мене лише приємні спогади. Завдяки комбінату я отримала квартиру. Перед тим, як потрапити на «Запоріжсталь», я навчалася в училищі у Дніпрорудному на майстра дитячого та жіночого одягу, працювала у Мелітополі. А через сімейні обставини переїхала у Запоріжжя та прийшла працювати на «Запоріжсталь». Я дуже рада, що в моєму житті склалося все саме так. Сумую за підприємством, хочу піти на екскурсію. Дуже рада побачити своїх колег, розповідає Любов Дедкова.

У Запоріжжі почали святкувати День металурга та гірника

А от Володимир Рибаков працював на «Запоріжсталі» 24 роки, був начальником механічного цеху.

Найбільше мені запам’яталася робота з Віталієм Сацьким, він створив працьовитий колектив. Зараз я бачу, те, що було — продовжується дуже успішно тими, хто наразі керує підприємством та його працівниками. Це люди, які створюють добробут нашої країни, зазначив Володимир Рибаков.

У Запоріжжі почали святкувати День металурга та гірника

З Днем металурга та гірника ветеранів привітали творчі колективи Запоріжжя, а також співробітники підприємства. Вони підготували до свята різні творчі номери.

У Запоріжжі почали святкувати День металурга та гірника

Нагадаємо, як раніше писала «Индустриалка», на День металурга та гірника у Запоріжжі 17 липня відбудеться грандіозний концерт на стадіоні «Славутич-Арена» та свято на каскаді фонтанів «Веселка».

У Запоріжжі почали святкувати День металурга та гірника

Читайте також: Коли у Запоріжжі оголосять імена фіналістів крутого творчого конкурсу

Фото Олександра Прилепи


Комментарии читателей