Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
У Запоріжжі пластикові кришечки перетворять на квіткові горщики
Поделиться

Громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» на «Еко Форумі 2021» — острівець зелені та гарного екологічного настрою

З 14 по 16 вересня в Запоріжжі, у Виставковому центрі «Козак-Палац», як писала «Индустриалка», працює 5-й спеціалізований міжнародний запорізький «Еко Форум-2021».

Однією з помітних стала локація громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». Керівник спілки Олександр Балаба назвав її острівцем зелені (вона дійсно дуже зелена) та гарного екологічного настрою.

Еко Форум-2021

— 84-та школа й 23-й ліцей, які брали участь у нашій програмі «Екошкола#зелений» допомагають у проведенні різних майстер-класів, наприклад, з виготовлення виробів, браслетів з екоматеріалів, — розповів «Индустриалке» Олександр Балаба. — Відвідувачі нашої локації можуть зробити їх своїми руками за допомогою підручних засобів, які ми надаємо. Ми представляємо на «Еко Форумі» два наших нових проєкта — «FOREVER GREEN» й «Корисний пластик». Вважаю, що «Еко Форум» — дуже важливий захід для учасників, які обмінюються досвідом, для міста.

В результаті реалізації проекту «Корисний пластик» в парках або скверах семи районів Запоріжжя з’являться контейнери — добре закріплені металоконструкції — для збору пластикових кришечок, які потім перероблять. І, можливо, «перетворять» в квіткові горщики, які планують передавати в школи. Діти зможуть посадити в горщики рослини. Про це «Индустриалке» повідомив фахівець відділу управління проектами «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя» Ярослав Грошев.

Еко Форум-2021

— Проект «Корисний пластик» плануємо реалізувати в жовтні-листопаді, — зазначив Ярослав Грошев. — Враховуючи широкомасштабне поширення пластику в Запоріжжі, забруднення їм природоохоронних зон, парків і скверів, за допомогою цього проекту сподіваємося залучити запорожців, в тому числі й підростаюче покоління, до екологічного виховання.

За три дні роботи «Еко Форуму» в рамках заходу очікуються виступи понад 90 спікерів з України та інших країн.

Читайте також: На экофоруме в Запорожье работают тематические выставки и фотозоны.

Фото Олександра ПрилепиКомментарии читателей