Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запоріжжі підтримають прийомні родини
Поделиться

Сьогодні відбулося засідання міськвиконкому

До порядку денного було винесено 102 проєкти рішень, які стосуються життєдіяльності міста.

Члени міськвиконкому підтримали проєкт рішення про організацію перевезення мешканців міста Запоріжжя до садово-городніх ділянок у сезон 2022 року.

Як зазначив заступник начальника управління, начальник відділу по організації роботи з установами транспорту та зв’язку управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександр Кухарєв, йдеться про період з 26.04.2022 по 28.10.2022. Перевезення здійснюватимуть річковим транспортом по 6 напрямкам та автобусами «Запоріжелектротрансу» по 7 напрямкам. Традиційно запорізькі пільговики користуються цими маршрутами безкоштовно.

На засіданні міськвиконкому було підтримано проєкт, в якому запропоновано матеріально підтримати опікунські родини. Зокрема затверджено механізм надання адресної одноразової допомоги дітям, які влаштовані до прийомних родин та дитячі будинки сімейного типу. Як розповіла начальник служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради Наталія Сиворакша, сума одноразової допомоги складатиме 5 тисяч гривень на дитину, яку видаватимуть при влаштуванні. Вона нагадала, що зараз щомісяця по 700 гривень отримує кожна дитина, яка перебуває в дитячому будинку сімейного типу. Цю суму родина може витрачати на розвиток дитини чи на поліпшення житлово-побутових умов.

Також було створено Раду стратегічного розвитку Запорізької міської територіальної громади. Нагадаємо, раніше, рішенням міської ради від 22.12.2021 започатковано процес розроблення Стратегії розвитку Запоріжжя до 2030 року. Наразі, з метою впорядкування процесу і було створено Раду стратегічного розвитку. В прийнятому Положенні про Раду йдеться, що до її складу входитиме 50 осіб: представників міської ради, виконавчих органів міськради, депутатського корпусу, залучених на договірних засадах експертів з муніципального розвитку, представників підприємств та організацій всіх форм власності, науковців, громадськості міста. Членство в Раді персональне та здійснюється на громадських засадах. Квота представників органів місцевого самоврядування не повинна перевищувати 40 відсотків. Очолюватиме Раду стратегічного розвитку Запорізької міської територіальної громади голова – Анатолій Куртєв.

Читайте також: «Запоріжгаз Збут» підбив підсумки 2021 року

Автор: Ірина Гавриленко


Комментарии читателей