Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура
У Запоріжжі під відкритим небом показали картини відомих художників
Поделиться

На площі Театральній пройшов «Слайд вечір»

Як провести вечір у середмісті незвично та з користю? Про це знають відвідувачі «Слайд вечору». Запорізька Асоціація працівників дошкільної освіти вирішила урізноманітнити дозвілля містян. На площі Театральній встановили проектор. Демонстрували картини культових світових художників. Презентацію доповнили цікавими фактами про життя митців та історію створення цих шедеврів. Грала музика.

На площі Театральній пройшов «Слайд вечір»

-Такий формат дуже незвичайний, — вважає голова Запорізького осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» Юлія Погребняк. — І насправді важливий для того, щоб була альтернатива проведенню простого вечора у простій сім’ї, у тих людей, які весь день працювали, піклуються одне про одного, шукають, куди в цьому місті піти для того, щоб хоч трошки відпочити.

Невимушена атмосфера та цікавий формат заходу сподобались містянам. Вони в один голос кажуть: хотіли б, аби таких культурних заходів у Запоріжжі було більше.

-Мені дуже сподобалось, я взагалі не в перший раз відвідую такі чудові заходи, — каже запоріжанка Катерина Пальчик. — Вважаю, що це може стати гарною фішкою нашого міста і в цьому напрямку потрібно розвиватись. Зробити так, щоб цей захід був більш масштабним.

Коментує директор Запорізького обласного художнього музею Інга Янкович:

-Шедеври світового мистецтва дають дійсно таке естетичне задоволення, яке додається до задоволення прогулянки по місту. А якщо казати про просвітництво, то це також дуже важливо. Мені здається, якщо додати сюди трішечки більше інформації і зібрати публіку, яка буде спрямована на навчання або на пізнавання чогось нового, то це буде дуже цікавий формат.

Дійсно, мистецтво — це чудовий відпочинок.

Читайте також: Художники создали необычные бассейны — фото.


Комментарии читателей