Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я
У Запоріжжі переселенці можуть пройти безкоштовне обстеження в київських та ізраїльських лікарів
Поделиться

Обстеження та консультація безкоштовні

Фонд допомоги Запорізькому регіону з країн Європи «Help ЗП ЮА» разом із гуманітарним проєктом «Фріда» організовують безкоштовне медичне обстеження для переселенців з окупованих територій. Про це повідомили на офіційній сторінці запорізького об’єднання «Паляниця» в Facebook.

Огляд та консультації переселенців будуть проводити медики з Києва та Ізраїлю. Після проходження необхідних медичних маніпуляцій люди також зможуть отримати висновок лікаря та медичні препарати. Всі ці послуги безкоштовні. Також є можливим транспортування тяжких пацієнтів на спецтранспорті до клінік Києва.

Звернутися за консультацією лікарів можна 28-30 травня з 09:00 до 18:00. Однак, на прийом лікаря треба обов’язково записатися за телефоном: 0800-33-01-33. Консультація лікарів відбудеться у клініці Святого Миколая за адресою: вул. Добролюбова, 19.

Нагадаємо, що Запоріжжя почало співпрацю зі швейцарською благодійною організацією HEKS/EPER, яка надає невідкладну допомогу постраждалим від збройних конфліктів. Від цієї організації місто вже отримало близько 500 наборів із засобами гігієни, готовою їжею та продуктами. Крім того, благодійна організація надає фінансову підтримку переселенцям.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що в місті Оріхів Пологівського району через загострення бойових дій та збільшення інтенсивності обстрілів тимчасово призупинили видачу гуманітарної допомоги.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей