Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
У Запоріжжі обрали переможців конкурсу "100 зелених дворів"
Поделиться

У Запоріжжі оголосили 5 переможців проекту-конкурсу «100 зелених дворів»

Експертна рада проекту-конкурсу «100 зелених дворів» громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» визначила 4 переможці. Експерти враховували їх соціальну важливість, реалістичність, креативність, власний внесок, залученість, подачу інформації та інші фактори. Організатори конкурсу допоможуть переможцям у благоустрої дворів.

Зелений центр Метінвест Запоріжжя

— Проекти гарні, цікаві й обирати було дуже складно, — вважає член Експертної ради, начальник управління соціальної сфери комбінату «Запоріжсталь» Сергій Самарський. — «100 зелених дворів» — дуже важливий й значущий проект для нашого міста. Таким чином наше місто може розвиватися, а наші мешканці — почувати себе частиною суспільства.

Зелений центр Метінвест Запоріжжя

П’ятого переможця визначили за допомогою народного голосування. Голосування в рамках «Народного проекту» проходило в соцмережах з 17 серпня по 23 серпня. Цікаво, що ОСББ «Довіра-2015», яке набрало найбільшу кількість голосів (710), увійшло також і до четвірки переможців, яку обрала Експертна рада. Зважаючи на це, за рішенням ради «Народним проектом» став ОСББ «Ювілейний 19-Б», який набрав 698 голосів.

Мешканці будинку 19-Б по проспекту Ювілейному вперше беруть участь у конкурсі. Вони хочуть створити в своєму дворі місце, де буде комфортно відпочивати дітям, молоді та людям похилого віку. Взагалі цього року, за словами менеджера проектів «Зелений центр Метінвест» Дмитра Завоюра, учасники конкурсу робили наголос на дитячі спортивні майданчики.

— Хочемо замінити дитячий майданчик, який стоїть з часів спорудження будинку, — розповідала на захисті проекту мешканка цього будинку Олена Авраменко. — Біля ялинки, яку ми виграли в проекті «Ялинка в кожен двір», ми хочемо створити затишну зону для відпочинку старшого покоління. Для молодих людей ми хочемо встановить комплекс для занять воркаутом.

Зелений центр Метінвест Запоріжжя

— Практично всі проекти були цікавими, учасники підійшли до конкурсу відповідально, — зазначив керівник організації «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Олександр Балаба. — На презентації проектів деякі навіть зуміли втілити свою мрію про упорядкований двір в торті. Найактивнішим у конкурсі став Хортицький район, у якого було найбільше заявок. У вересні-жовтні проекти переможців будуть реалізовані.

Нагадаємо, що конкурс «100 зелених дворів»  стартував в березні. Але провести його не встигли, бо розпочався карантин через пандемію коронавірусу в нашій країні. Незважаючи на складнощі, пов’язані з карантином, організація «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» вдалося його відновити й провести.

Переможці проекту «100 зелених дворів»

Вибір Експертної ради:

  • ОСББ «Довіра-2015», вул. Водограйна, 2 (Комунарський район)
  • ОСББ «Ранкові барви», вул. Бочарова, 8 (Шевченківський район)
  • ОСББ «Зестафонська-20», ул. Зестафонська, 20 (Дніпровський район)
  • ОСББ «Сталеварів 28А», вул. Сталеварів, 28А (Вознесенівський район)

«Народний проект» конкурсу «100 зелених дворів»:

  • ОСББ «Ювілейний 19-Б», пр. Ювілейний, 19Б (Хортицький район).

Читайте також: Запоріжці пофарбували під’їзд у креативні кольори та отримали подарунок — фото.


Комментарии читателей