Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запоріжжі обговорили роботу металургійних підприємств в умовах карантину
Поделиться

Єгор Семенков і лідери профспілок металургійних підприємств регіону обговорили питання роботи галузі в умовах карантину

Питання подальшого розвитку запорізької промисловості і створення нових робочих місць стали предметом відвертої розмови першого заступника голови Запорізької обласної ради Єгора Семенкова і лідерів первинних організацій профспілкових комітетів підприємств металургії та гірничо-збагачувального комплексу.

представители металлургических предприятий

Під час зустрічі в обласній раді профспілок також взяли участь депутати Запорізької обласної ради Олег Ільїн та Микола Пастушенко, які представляють колективи своїх підприємств – ПАТ «Запорізький завод феросплавів» та ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» відповідно.

встреча с металлургами

— Сьогодні є величезний запит на розвиток промислової індустрії, на повагу до людини праці. Але карантин та турбулентна ситуація в економіці України і світу вносять свої корективи. Та ми розуміємо: економіка і бюджет Запорізької області сьогодні тримається завдяки роботі наших заводів, тому влада зобов’язана всіляко підтримувати виробничий процес, допомагати у складних ситуаціях, — зазначив Єгор Семенков.

Єгор Семенков

В діалозі лідери профспілок окреслили питання, що найбільше турбують людей. Зокрема, транспортного сполучення в місті. Лідер профспілки комбінату «Запоріжсталь» Леонід Анісімов висловив загальне занепокоєння відтермінуванням оздоровчої кампанії цього літа. На жаль, в нинішніх умовах відкриття дитячих оздоровчих центрів, баз відпочинку цього літа – під великим питанням. Як і масштабне святкування Дня металурга і гірняка.

встреча с металлургами

На підтвердження слів про підтримку людей праці перший заступник голови Запорізької обласної ради вручив бригадиру на дільниці основного виробництва механічного цеху, голові профкому первинної профспілкової організації ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» Ігорю Чижову Почесну грамоту обласної ради.

вручили грамоту

Читайте також: Депутат Запорізької облради закликав підтримувати місцевих виробників

Джерело: Відділ комунікацій Запорізької обласної ради


Комментарии читателей