Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запоріжжі не буде гарячої води майже до кінця літа
Поделиться

Гарячої води у Запоріжжі не буде майже до кінця серпня

Відсьогодні, 7 червня, і до 20 серпня Концерн «Міські теплові мережі» проводитимуть масштабні ремонтні роботи на трубопроводах по всьому місту. Котельні зупинені, а отже гарячої води у кранах запоріжців не буде.

Містян також хвилювало, що буде з тарифами на гарячу воду, коли та з’явиться. Адже у квітні, по завершенню опалювального сезону, вони підвищились. Комунальники відповіли чому так вийшло і які тарифи діють у Запоріжжі зараз.

— Протягом опалювального сезону діяв меморандум, який передбачав, що тарифи на гарячу воду зберігатимуться на тому ж рівні, що та у попередній опалювальний сезон. Опалювальний сезон завершився — завершилась і дія Меморандуму. Тому ми застосовували тарифи відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради, які склали у середньому 118 грн за метр кубічний. Але з 1 червня згідно з Постановою Кабінету Міністрів ми маємо застосовувати тарифи, які були станом на 24 лютого 2022 року, тобто у середньому 87 грн за метр кубічний. Тому зараз ми застосовуємо саме такі суми, — розповіла директорка зі збуту концерну «Міські теплові мережі» Анна Юдіна

Юдіна

Тож за квітень та травень запоріжці мають заплатити все ж дорожче. А з 1 червня — вже за зниженим тарифом. Він діятиме до закінчення воєнного стану в Україні.

У «Міських теплових мережах» повідомили, що нині містяни накопичили 1,5 млрд грн боргу за послуги підприємства.

— Ми подаємо до суду — це у нас основний шлях боротьби з боржниками. За минулий рік ми подали понад 9 тисяч позовів на боржників. Люди можуть звернутися до нас і ми укладемо договір реструктуризації, — каже Анна Юдіна.

До Концерну можна звертатися і за перерахунками. Наприклад, якщо людина від’їжджала та не користувалася гарячою водою, а їй нарахували суму до сплати за середніми показниками по місту. Тоді комунальники знімають показники лічильника та роблять перерахунок.

Раніше «Індустріалка» писала, які населені пункти Запорізької області досі залишаються без світла.

Читайте також: У спальному районі Запоріжжя знищили зелену зону — фото. 

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей