Индустриалка - новости Запорожья

Главные, Запорожье
У Запоріжжі назвали школи, де від COVID-19 вакцинувались 80% і більше педагогів
Поделиться

Вакцинація 80% педагогічних колективів є запорукою роботи закладу під час карантину

У запорізьких школах та дитячих садках продовжується вакцинація проти COVID-19 серед педагогічних колективів. Від рівня вакцинації педагогів залежатиме форма навчання у разі переходу Запоріжжя до жовтої/помаранчевої карантинних зон. Якою є ситуація зі щепленням серед вчителів та вихователів на сьогодні, “Индустриалке” розповів заступник міського голови Анатолій Васюк.

Він повідомив, що у Запоріжжі станом на 9 вересня вакциновано 53,5% працівників закладів загальної середньої та 53,49% працівників закладів дошкільної освіти.

Найвищі показники вакцинації працівників (80% та більше) у семи закладах загальної середньої освіти: № 63 (81,9%), №68 (83%), «Прогрес» (95,5%), №60 (82,4%), №54 (90,5%), №80 (81,4%), №25 (80%).

Анатолий Васюк

— Ми активно працюємо над тим, щоб більше 80% відсотків запорізьких освітян були вакциновані, і нам не довелося переходити на дистанційне навчання, — наголосив заступник міського голови. — У міськраді координовано діяльність департаменту освіти і науки та департаменту охорони здоров’я щодо проведення вакцинації працівників запорізьких закладів освіти. Постійно організовується робота мобільних груп медичних працівників для проведення вакцинації персоналу закладів освіти безпосередньо на базі визначених базових закладів у районах міста.

Щоденний моніторинг стану вакцинації педагогів та епідситуації у дитячих садках та школах забезпечує департамент освіти і науки Запорізької міськради.

Нагадаємо, новий навчальний рік для запорізьких школярів стартував в очному режимі. Але в будь-який момент ситуація може змінитися — в залежності від рівня захворюваності коронавірусной хворобою.

Якщо регіон із зеленої зони епіднебезпеки перейде в жовту, помаранчеву або червону, дітей можуть відправити на дистанційку. Продовжити роботу в очному форматі зможуть ті навчальні заклади, де від коронавіруса вакцинувалися не менше 80% педагогів і робочого персоналу.

Читайте також: Запорожские педагоги устроили челендж по вакцинации от COVID-19

Фото Олександра Прилепи


Комментарии читателей