Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
У Запоріжжі найкращим металургам України, Італії та Болгарії вручили "Золоті зірки" – фото
Поделиться

Металурги отримали престижну нагороду за професійні досягнення

17 липня до Запоріжжя з’їхалися найкращі працівники промислових підприємств Групи Метінвест із Кривого Рогу, Маріуполя, Кам’янського, Покровська, Авдіївки, Києва, Італії та Болгарії. Спеціально для них компанія влаштувала незабутнє свято з екскурсіями, розвагами, привітаннями, нагородженнями і грандіозним концертом.

Одним із головних етапів святкування Дня металурга стало нагородження найкращих працівників Метінвесту. Вони отримали найвищу нагороду – «Золоту зірку Метінвесту». Нею удостоєні ті працівники, які досягають високі результати в розвитку власних підприємств та Групи Метінвест в цілому, впроваджують інноваційні технології на виробництві. Окрім відзнак, металурги за свої заслуги отримують і значну грошову премію.

Нагороду заснували у 2014 році. За цей час її отримали 190 людей. З них 23 – працівники запорізьких підприємств.

У цьому році «Золоту зірку Метінвесту» отримали 32 людини. Нагороду їм особисто вручив генеральний директор Метінвесту Юрій Риженков.

— Компанія Метінвест за 15 років пройшла достатньо цікавий шлях. Звичайно, в нас були кризи, але ми їх достойно подолали. Всі наші здобутки, всі професійні злети – це заслуга наших працівників, які вкладають у роботу свої сили і душу. Мені завжди дуже приємно нагороджувати наших золотих зірок, адже вони – ті, ким пишається вся компанія та на кого ми рівняємося, — зазначив Юрій Риженков.

Отримання такої престижної нагороди для працівників Метінвесту – це не лише висока честь, а й надзвичайна мотивація для майбутніх досягнень. Адже власники «Золотих зірок» мають «тримати марку» перед своїми колегами, бути для них прикладом та не зупинятися у професійному зростанні.

— Сьогодні я отримав «Золоту зірку Метінвесту». Це просто непередавані відчуття! Я дуже вдячний керівництву компанії, що вони помітили мою роботу та заслуги. Зараз я хотів би звернутися до кожного металурга та на своєму прикладі показати, що всі старання будуть помічені. Якщо підходити до своїх обов’язків відповідально, це достойно оцінять. «Золота зірка Метінвесту» дорога для мене не лише як для професіонала своєї справи, а і як для батька. Бо я хочу, щоб мої діти пишалися мною, щоб брали з мене приклад та в майбутньому досягали ще більше висот, ніж я, — поділився своїми враженнями електрик цеху уловлювання хімічних продуктів коксування Дніпровського коксохімічного заводу Віталій Грищак.

Окрім працівників робітничих цехів «Золоту зірку» отримали і управлінці підрозділів Метінвесту. Адже інноваційні підходи працівники впроваджують не лише на виробничих ділянках, а й у сфері управління. Серед тих, хто розробляє та реалізує подібні проєкти – начальник планово-аналітичного відділу «Метінвест Шиппінг» Владислав Климов. Він впровадив аналіз обороту вагонів підприємств Групи Метінвест.

— Протягом останніх років «Метінвест Шиппінг» реалізує достатньо багато проєктів. Команда, яку я зібрав, поступово будувала аналітичну систему для Метінвесту. Окрім цього, у нас є багато ІТ-проєктів та рішень, які покращують роботу підприємств. Завдяки нашій проактивній позиції та націленості на результат я сьогодні і отримав «Золоту зірку». Перше, що я відчув під час нагородження — це подяка за те, що компанія оцінила старання, які ми вкладаємо в роботу. Отримувати таку престижну нагороду – це висока честь для будь-якого працівника у сфері металургії, — зазначив Владислав Климов.

За «Золотою зіркою» до Запоріжжя приїхали і металурги з Болгарії та Італії. Таку важливу подію в своєму житті вони просто не змогли пропустити.

— Я працюю у металургії вже 30 років. Спочатку був звичайним механіком, а потім досяг посади головного механіка нашого підприємства. Мені дуже подобається моя робота, адже вона кожного дня різна. Ніколи не знаєш, з чим доведеться стикатися. «Золота зірка» — це найвища нагорода Метінвесту. Я навіть не знаю, куди прагнути далі. Єдине, що залишається, — не збавляти темпи і продовжувати працювати в такому ж дусі. Після вручення нагороди я відчуваю себе справді цінним співробітником компанії. Ці емоції передати неможливо, — розповів головний механік «Promet Steel» Георгі Христов.

У Метінвесті з’явилися перші «Золоті династії»

Нерідко на підприємствах Метінвесту люди працюють цілими сім’ями. Батьки, подаючи гарний приклад, запрошують на роботу своїх дітей. Так старше покоління металургів змінюється молодшим.

Всього на підприємствах Метінвесту працює близько тисячі трудових династій. Аби вшанувати найчисельніші родини металургів, у цьому році компанія заснувала нову нагороду – «Золота династія Метінвесту». Володарі цього звання отримали почесні відзнаки та грошові премії. Сумарний трудовий стаж «золотих династій» складає 8,8 тис. років!

На сьогодні найчисельнішою трудовою династією Метінвесту вважається родина Єременків з Кривого Рогу. На Південному гірничо-збагачувальному комбінаті в різні роки працювали 81 член цієї родини. З них 22 людини працюють на підприємстві сьогодні. Загальний трудовий стаж родини Єременків складає 1 тис. 625 років.

— 45 років я пропрацювала на Південному гірничо-збагачувальному комбінаті. Сьогодні діючим головою династії є мій син Андрій. Першим, хто прийшов працювати на комбінат був наш дід Данило Єременко. Це було у 1952 році, коли підприємство тільки будувалося. Своїми руками дід фактично збудував наш другий дім.

День металурга для нас – особливе свято, його неможливо зрівняти з іншими. Кожного року з цього приводу ми збираємося за сімейним столом, хоч і зібрати всіх наших родичів разом дуже складно. В такому форматі як сьогодні День металурга ми зустрічаємо вперше. Але цьогорічне свято – просто незабутнє, воно назавжди залишиться у пам’яті, — поділилася враженнями заслужений ветеран праці Південного гірничо-збагачувального комбінату Лариса Зінченко.

У списку «Золотих династій Метінвесту» є і родина запоріжців. Це трудова династія Вінницьких. На комбінаті «Запоріжсталь» вони пропрацювали 785 років. Всього в династії налічується 32 металурги.

— Те, що ми перші з Метінвесту отримали звання «Золотої династії» — це просто неймовірні відчуття. Ми дуже раді, що наш вклад в розвиток підприємства оцінив сам генеральний директор Метінвесту. З такою нагородою навіть працювати хочеться більше, це дуже гарна мотивація. Сподіваюся, що в майбутньому ми будемо лише перевершувати свої результати, а наша трудова династія буде продовжуватися, — зазначив діючий голова династії, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики радіоізотопної лабораторії ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Вінницький.

Нагадаємо, що перед урочистою церемонією нагородження металурги відвідали екскурсію на Запорізькій Січі, виставу у Кінному театрі та виставку «Art of steel» на каскаді фонтанів «Веселка».

Читайте також: Металургів і гірників зі святом привітали відомі люди Запоріжжя і України

Фото Олександра ПрилепиКомментарии читателей