Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя, Фоторепортаж
У Запоріжжі над Дніпром встановили символ єднання українців
Поделиться

На Арочному мосту встановили один з найбільших прапорів в Україні

До Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України комбінат «Запоріжсталь» компанії Метінвест за сприяння Запорізької обласної держадміністрації вивісив над Дніпром державний прапор площею 400 кв. м.  Національний прапор встановлений на Арочному мосту, що з’єднує острів Хортицю та житлові масиви на Правому березі Запоріжжя.

У Запоріжжі над Дніпром встановили символ єднання українців

– В якій точці земної кулі не знаходилася б людина, побачивши прапор своєї країни, вона подумки повертається додому, згадує сім’ю і рідних людей. Це позитивний символ, в якому «зашита» самобутність, ідентичність і суверенітет країни. Прапор, установлений «Запоріжсталлю», символізує об’єднання українців різних релігійних, політичних та інших поглядів під спільним знаменником – любов’ю до Батьківщини і бажанням зробити її сильною. Розгортаючи український стяг над Дніпром, нам вдалося об’єднати навколо ідеї патріотизму місцеву владу, відповідальний бізнес, колектив «Запоріжсталі», містян, — відзначив генеральний директор ПАО «Запоріжсталь» Олександр Мироненко. — Найбільший прапор, розгорнутий на Арочному мосту, доповнює живі символи української державності – Хортицю, Запорізьку січ та Дніпро. Та нагадує всім нам, як важливо любити малу та велику батьківщину та докладати зусилля для її розбудови – саме те, що ми робимо щодня. А ще він демонструє, що коли ми працюємо в одній команді, в нас є добрі перспективи розвитку.
День незалежності – велике національне свято, яке символізує силу народу, що прагне жити вільно та будувати власноруч своє майбутнє.

генеральний директор ПАО "Запоріжсталь" Олександр Мироненко

Спеціально виготовлений прапор розміром 25х16 м змонтований на тимчасові конструкції, які не порушують цілісність і надійність опор моста. Установкою займалася компанія, що спеціалізується на промисловому альпінізмі. У встановленні одного з головних символів країни брала участь ціла команда спеціалістів.

У Запоріжжі над Дніпром встановили символ єднання українців

 

 

Співробітники працювали в умовах підвищеної небезпеки, але вони вже звикли до цього.

Як розповів технічний директор компанії «Промисловий альпінізм» Деніс Ярмоленко, всю процедуру продумали завчасно, аби все зробити правильно.

У Запоріжжі над Дніпром встановили символ єднання українців

Тут дуже сильний вітер, тому в нижню частину прапора спеціалісти закріпили спеціальні обважнювачі, по краях зробили розтяжки на канатах, завдяки чому прапор не буде відносити вітром і він не буде закручуватися.

 

– Я радий, що цей амбіційний проєкт довірили нам. Сподіваюся, що містянам дуже сподобається цей подарунок. Це доволі гарна картинка. Жителі Запоріжжя мають отримати задоволення від цієї краси, – зазначив директор компанії «Промисловий альпінізм» Євген Кінаш.

директор компанії «Промисловий альпінізм» Євген Кінаш

Прапор пошили спеціально до свята. За словами організаторів, це – один з найбільших прапорів в Україні.

У Запоріжжі над Дніпром встановили символ єднання українців

До прийдешніх свят «Запоріжсталь» також установить великий прапор на найвищій точці підприємства. Державний прапор України площею 9 м2 буде піднято на доменній печі № 3, модернізованій комбінатом у рамках екологічної трансформації підприємства. В доповнення до державних прапорів, розміщених на адміністративних і виробничих будівлях комбінату, прапори України будуть також установлені на прохідних.

Читайте також: Запорожский театр вышел из отпуска и покажет концерт ко Дню Независимости

 Комментарии читателей