Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт
У Запоріжжі на Metinvest Steel Games визначилися переможці змагань з настільного тенісу
Поделиться

«Золото» у групі «А» залишається у Запоріжжі: як запоріжсталівці здолали фаворитів

Вчора, у спортивному клубі «Хорт» було справді гаряче. Там, на корпоративній олімпіаді «Metinvest Steel Games», присвяченої 15-річчю Метінвесту, визначалися переможці у змаганнях з настільного тенісу. Протягом двох днів команди гірничо-металургійних підприємств змагалися у двох групах. Найзапекліші поєдинки були у групі «А», де змагалися підприємства на яких працює більше 4 тисяч людей.

«Золото» у групі «А» залишається у Запоріжжі: як запоріжсталівці здолали фаворитів

У підсумку, у групі «А» у головному фіналі зійшлася збірна команда комбінату «Запоріжсталь» та представники «Центрального гірничо-збагачувального комбінату» з Кривого Рогу. У підсумку запоріжці здолали криворіжців 3:1 за партіями і здобули вольову перемогу.

змагання

Цього року команда «Запоріжсталі» показала те, що значать рідні трибуни. Та й за складом вони були трохи сильнішими. Вони здобули гідну, заслужену перемогу. З цим ми їх і вітаємо, але налаштовуємося на реванш,- зазначив працівник ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» (ЦГЗК) Олександр Міщенко.

Вчора ввечері також відбулося урочисте нагородження переможців та призерів змагань з настільного тенісу у межах корпоративної олімпіади «Metinvest Steel Games». Кращими тенісистами у групі Б стали представники «Запорізького ливарно-механічного заводу. «Срібло» у «Запоріжвогнетриву», а «бронза» дісталася Дніпродзержинському Коксохімічному Заводу. У групі «А» першість з настільного тенісу виборола команда комбінату «Запоріжсталь», друге місце у колективу «Центрального гірничо-збагачувального комбінату», а «бронза» у «Південного гірничо-збагачувального комбінату»

енеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Сергій Гоман

— Сьогоднішній захід в черговий раз підтверджує, що ми всі — гірники, шахтарі, металурги — всі ми не тільки професіонали своєї справи, але ми в душі лідери. Якщо людина лідер у всьому, то в спорті теж буде лідером. Я впевнений, що все це загартовує наш загальний корпоративний дух, а ось ці спортивні перемоги для того, щоб прийти до великих перемог і рекордів у майбутньому,- відзначив генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Сергій Гоман.

Нагадаємо, що корпоративна олімпіада «Metinvest Steel Games» — це давня традиція підприємств Групи, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тисяч співробітників з 22 підприємств. А цьогорічна олімпіада присвячена 15-річчю компанії Метінвест.

змагання

Завершиться корпоративні баталії 5 червня, де і відбудеться урочисте нагородження усіх переможців. Святкові заходи відбуватимуться на острові Хортиця на території санаторію-профілакторію ПАТ «Запоріжсталь». Родзинкою свята стануть змагання з M.STRONG «Сильні люди сильних професій», які проведуть відомі атлети Сергій Конюшок та Василь Вірастюк.

Читайте також: У Запоріжжі команді коксохіміків з Авдіївки посміхнулася удача

Автор – Микола ЗамирайлоКомментарии читателей