Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Здоровье, Фоторепортаж
У Запоріжжі на Metinvest Steel Games визначили переможців у кількох номінаціях
Поделиться

Сильні люди сильних професій отримали перші медалі на Metinvest Steel Games

У Запоріжжі 3 червня в БК металургів відбулося урочисте нагородження перших переможців та призерів змагань між українськими металургами Metinvest Steel Games.

Привітали учасників змагань з успішним стартом та першими перемогами генеральний директор комбінату «Запоріжсталь» Олександр Мироненко та голова організаційного комітету Metinvest Steel Games-2021 – директор департаменту взаємодії з громадськими організаціями Метінвест Холдингу Михайло Цуркан.

— Я радий вітати усіх учасників змагань . І переможці, і ті, хто не зайняв призові місця, — усі молодці, усі гідно виступали і продемонстрували чудовий результат, — сказав Олександр Мироненко. – Я вдячний працівникам усіх металургійних підприємств, які взяли участь у змаганнях Metinvest Steel Games-2021.

Сильні люди сильних професій отримали перші медалі на Metinvest Steel Games

За словами Михайла Цуркана, у залі зібралися сильні люди сильних професій, які демонструють свої спортивні вміння. Однак для багатьох спортсменів і команд результати змагань у фіналі виявляються несподіваними. Також він побажав спортсменам удачі у подальших змаганнях.

Церемонія нагородження переможців розпочалася з вручення нагород спортсменам у змаганнях з армреслінгу та легкої атлетики. Медалі отримали й команди-переможці у групі Б з баскетболу. Варто зазначити, що до групи Б входять металургійні підприємства, де працює менш ніж 5 тисяч людей.

Сильні люди сильних професій отримали перші медалі на Metinvest Steel Games

1 місце у групі Б з баскетболу виборола команда Авдіївського коксохімічного заводу. Її капітан — електромонтер вуглепідготовчого цеху-1 Артем Андрієнко зізнається, що перемога далась спортсменам нелегко.

— До перемоги ми йшли близько 4-х років. Минулого року ми зайняли 3 місце, а цього року підготувалися трохи краще і посіли 1 місце, — розповів Артем Андрієнко. – Суперник був дуже сильний, було важко боротися. Але ми це зробили. Я дуже гордий, що нам вдалося зайняти 1 місце на Metinvest Steel Games-2021, тому що ми до цього йшли довго.

Він додав, що у спартакіаді Steel Games бере участь вже п’ятий рік поспіль. До цьогорічних змагань спортсмени його команди готувалися протягом року, тренуючись тричі на тиждень.

На АКХЗ, за словами Артема, дуже спортивні працівники – полюбляють грати не тільки у баскетбол, а й у волейбол і футбол. Тому деякі з гравців відстоюють честь підприємства у кількох видах спорту. У підсумковому заліку з волейболу, змагання з якого ще тривають, авдіївці розраховують посісти також призове місце.

Сильні люди сильних професій отримали перші медалі на Metinvest Steel Games

Нагадаємо, що корпоративна олімпіада Metinvest Steel Games присвячена 15-річчю компанії Метінвест, який відзначається у цьому році. Загально корпоративні спортивні змагання — це давня традиція підприємств Групи, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя.

За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тисяч співробітників з 22 підприємств. Змагання відбуватимуться протягом усього тижня з дев’яти видів спорту: мініфутбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс, дартс, шахи, легка атлетика, гирьовий спорт та армреслінг.

Спартакіада Metinvest Steel Games завершується у суботу 5 червня. Цього дня відбудеться урочисте нагородження переможців. Святкові заходи відбуватимуться на острові Хортиця на території санаторію-профілакторію «Запоріжсталь». Родзинкою свята стануть змагання з M.STRONG «Сильні люди сильних професій», які проведуть прославлені атлети Сергій Конюшок та Василь Вірастюк.

Сильні люди сильних професій отримали перші медалі на Metinvest Steel Games

Читайте также: У Запоріжжі 16 волейбольних команд металургійних підприємств розпочали змаганняКомментарии читателей