Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт
У Запоріжжі на «Metinvest Steel Games» стартував турнір з шахів
Поделиться

Як відбувся одноденний турнір із найінтелектуальнішого виду спорту

Передостанній, четвертий день корпоративної спартакіади «Metinvest Steel Games» розпочався з одноденного турніру з швидких шахів, тобто рапіду. У палаці культури Металургів 8 команд у групі «А» та 10 у групі «Б» змагалися у найбільш інтелектуальному виді спорту, який представлений на корпоративній олімпіаді.

 

 

Розпочали змагання підприємства групи «А». 8 команд розділили на дві підгрупи, по чотири колективи у кожній. Вони грали за коловою системою між собою. У кожні команді по чотири працівники – три чоловіки та одна жінка. У шахах, як і у настільному тенісі присутнє правило «першого», «другого», «третього» та «четвертого» номеру. Тобто. «перша» дошка команди, зазвичай – це капітан, грає виключно з капітаном суперника і так далі. Досить впевнено груповий етап здолала команда «Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча». Вона вважається однією з фаворитів цього турніру

— Ми будемо боротися за перше місце в стикових іграх за перше місце. Ми, тобто команда «Ілліча» з командою «Північного гірничо-збагачувального комбінату». Ми всі зустрічі виграли, і вони всі зустрічі виграли. Оскільки були розбиті на дві підгрупи, то зустрічаємося в стикових матчах,- розповідає працівник ПрАТ «ММК ім. Ілліча» (м. Маріуполь) Андрій Скляр.

Перемогти у партії, на яку дається всього 15 хвилин можна двома способами. Перший – це, звісно, поставити супернику «мат». Другий – це більше на вдачу – чекати поки у суперника вийде час на роздуми. Команди гратимуть протягом усього дня, а вже ввечері стануть відомі переможці у групах. Нагадаємо, що корпоративна олімпіада «Metinvest Steel Games» — це давня традиція підприємств Групи, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тисяч співробітників з 22 підприємств. А цьогорічна олімпіада присвячена 15-річчю компанії Метінвест.

Завершиться корпоративна олімпіада 5 червня, де і відбудеться урочисте нагородження усіх переможців. Святкові заходи відбуватимуться на острові Хортиця на території санаторію-профілакторію ПАТ «Запоріжсталь». Родзинкою свята стануть змагання з M.STRONG «Сильні люди сильних професій», які проведуть відомі атлети Сергій Конюшок та Василь Вірастюк.

Читайте також: Баскетбольні пристрасті у межах «сталевих» ігор тривають у Запоріжжі

Автор – Микола Замирайло

 


Комментарии читателей