Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура, Фоторепортаж
У Запоріжжі на конкурсі краси дівчата підкорили виходом у весільних сукнях - фото
Поделиться

Неперевершене свято краси влаштували напередодні 8 березня у ПК металургів

Вісім чарівних дівчат змагалися за корону та титул «Міс Запоріжсталь 2020». Напередодні 8 березня в Запоріжжі відбувся традиційний конкурс, на якому обрали найкрасивішу і найталановитішу дівчину комбінату.

Неперевершене свято краси влаштували напередодні 8 березня у ПК металургів

За учасниць прийшли вболівати їхні близькі та рідні, а також колеги.

Катерина

— Я вболіваю за Ірину Похільченко, бо ми дружимо ще з часів університету, а зараз і працюємо разом, — розповіла економіст відділу бюджетного контролю фінансової дирекції ПАТ «Запоріжсталь» Карина Федерова. – Я знаю, як їй важко було готуватися до цього конкурсу, тому підтримую її, та сподіваюся, що це допоможе їй відчувати себе на сцені значно впевненіше. Хоча ми всі і так знаємо, що вона найкраща. З її яскравих рис можу назвати доброту та щирість. Сьогодні таких людей зустрічається небагато.

Перед суддями стояло непросте завдання — обрати найкращу серед найкращих.

Неперевершене свято краси влаштували напередодні 8 березня у ПК металургів

Головою суддівської колегіі був директор з охорони праці, промислової та техногенної безпеки комбінату «Запоріжсталь» Ігор Черняк:

— Проведення цього конкурсу – це вже добра традиція комбінату «Запоріжсталь». На нашому підприємстві працюють найкращі жінки міста, тому визначити Міс серед них дуже складно, бо вони насправді всі найкращі. Тому сьогодні ми просто будемо насолоджуватися цим прекрасним вечором. Впевнений, що учасниці продемонструють нам свої таланти та самі отримують задоволення від участі. Хочу всіх привітати з Міжнародним жіночим днем та побажати найголовнішого – здоров’я всім нашим жінкам.

Під час конкурсу дівчата розповіли про свої життєві принципи, потім кілька разів виходили на сцену у різних образах. Найбільше овацій, звичайно, зібрав конкурс у спідній білизні. Та й вихід у весільних сукнях нікого не залишив байдужим. У номері взяли участь також діти, через що його композиція вийшла дуже зворушливою. Щоб бути на сцені впевненими та бездоганними, дівчата приклали чимало зусиль і часу. Репетиції проходили кілька місяців.

Неперевершене свято краси влаштували напередодні 8 березня у ПК металургів

Дар’я Левченко

— Я вирішила взяти участь у цьому конкурсі, щоб показати, що на заводі працюють красиві дівчата, — розповіла електромонтер ТОВ «Метінвест Промсервіс» Дар’я Левченко. – У конкурсі ми не тільки продемонструємо хореографію та красу, але й зможемо висловити своє ставлення до важливих речей. Готувалися довго та цілком присвячували себе цьому процесу. Всі етапи дуже цікаві і ми змогли дійсно розкритися під час підготовки.

Татяна Лівін

— У мене двоє дітей, тому готуватися було важко, бо майже весь вільний час приділяла підготовці – вчилися танцювати та відпрацьовували виходи, — розповіла Татяна Лівін, яка працює в управлінні комбінату. — Мене дуже підтримала родина — за що я їй безмежно вдячна. Я дуже хвилююся, але щаслива, що беру участь у конкурсі, бо він дозволив відкрити у собі нові здібності, зробив більш упевненою в собі, а також дуже приємно відчувати підтримку колег.

Татяна Лівін

Серед глядачів також проводили інтерактивні конкурси, перед ними виступали відомі запорізькі колективи. Захід перетворився на свято для всього міста.

— Найочікуваніша весняна подія на комбінаті – це конкурс «Міс Запоріжсталь», — розповів «Индустриалке» заступник голови профкому комбінату «Запоріжсталь», член журі Сергій Ільченко. – Дуже приємно, що такі події підтверджують, що металургія – це не тільки чоловіки, але й красиві талановиті дівчата. Сьогодні у нас відбулося справжнє свято краси. Я вважаю, що кожна учасниця вже перемогла.

За підсумками всіх конкурсів переможницею та володаркою титулу «Міс Запоріжсталь» стала машиніст крана металургійного виробництва ЦГПТЛ Маріна Бєлая.

Ирина Белая

Під час конкурсу знайомства жінка розповіла, що виховує сина і прагне виховати його порядною людиною. Саме дитина робить її щасливою і надає сил та натхнення на нові звершення.

За дівчину вболівала велика група підтримки ЦГПТЛ. А під час нагородження вона не могла стримати сліз.

Читайте також: У Запоріжжі привітали жінок «сталевих» професій — фото

Фото автораКомментарии читателей