Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запоріжжі на базі 19 дитячих садочків готується їжа для військових та бійців тероборони
Поделиться

Заклади міста готові до прийому біженців

Усі заклади освіти працюють у штатному режимі. В укриттях чергують відповідальні. Тричі на день території оглядаються на предмет виявлення підозрілих предметів. Про це повідомив заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Васюк у телеграм-каналі секретаря Запорізької міськради Анатолія Куртєва.

— На базі дев’ятнадцяти дитячих садів готується їжа для військових та бійців тероборони. Організовано підвезення підготовлених сухих пайків до пунктів надання допомоги переміщеним особам, — розповів Анатолій Васюк. —  Наразі у закладах освіти перебувають 45 евакуйованих осіб, з них 19 дітей. У модульному містечку — 17 людей, з них семеро — діти.

Заклади міста готові до прийому біженців.

У посиленому режимі працює служба у справах дітей. Спеціалісти служби продовжують консультувати і відправляти сім’ї за кордон. Ми вже організували від’їзд 30 громадян з дітьми до Польщі. Два будинки сімейного типу та дві прийомні сім’ї відправили до Німеччини. Один будинок сімейного типу — у Кам’янець-Подільський. Одну прийомну сім’ю — до Ужгорода та ще три — до Польщі.

Тепер щодо роботи закладів охорони здоров’я. Усі працюють у посиленому режимі. У стані повної готовності спеціалізовані медслужби цивільного захисту.

Підготовлено резервні джерела електро-, тепло- та водопостачання. Створено резерв лікарських засобів та обладнання. Хворі на діабет діти забезпечені інсуліном на місяць, дорослі — на 2 тижні.

Міські лікарні хірургічного профілю забезпечені лікарськими засобами, перев’язувальним та шовним матеріалом. Вони вже надають медичну допомогу пораненим військовим та бійцям Нацгвардії.

У посиленому режимі працюють вісім лікарень, визначених для допомоги хворим на COVID-19. Станом на 7 березня на лікуванні перебуває 170 пацієнтів: 159 — з підтвердженим діагнозом COVID-19, 11 — з підозрою.

І наостанок, як завжди, приємні новини з пологових будинків. З 24 лютого по 7 березня у Запоріжжі народилося 122 дитини. Життя триває!

«Індустріалка» повідомляла, що 11-річний запоріжець перейшов кордон з України до Словаччини з одним поліетиленовим пакетом, паспортом та номером телефону на руці.


Комментарии читателей