Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запоріжжі можна безкоштовно отримати освіту за технічними спеціальностями
Поделиться

У Запоріжжі безробітні можуть опанувати нову професію та отримати роботу

У Запоріжжі на підприємствах групи Метінвест на сьогоднішній день є понад 100 вакансій. Особливо потрібні працівники на Запорізький ливарно-механічний завод. На підприємство до кінця року планують прийняти на роботу орієнтовно 60 верстатників широкого профілю. Про потребу у технічних спеціалістах та цікаві пропозиції співпраці розповів в ефірі програми «День. Тема» на телеканалі TV5 директор Центру кар’єри Метінвест Віталий Тишечко.

Як раніше писала “Индустриалка”, Центр кар’єри Метінвест працює для забезпечення відкритого доступу по усіх вакансіях підприємств Групи Метінвест та дає можливість людям знайти гідне місце роботи.

-Не зважаючи на статус підприємств Метінвесту з високими заробітними платами, все одно у нас є потреба у працівниках. Перш за все, вона пов’язана із зростанням обсягів виробництва. Наприклад сьогодні нам вкрай потрібні верстатники широкого профілю з досвідом роботи і стажем, — розповів Віталій Тишечко. – Окрім цього, є потреба у зварювальниках, вогнетривниках, електромонтерах, слюсарях-ремонтниках та інші. Звичайно, що ми маємо за мету працевлаштовувати людей, які мають кваліфікацію, щоб ми могли забезпечити виконання всіх замовлень. Але ринок праці дуже обмежений.

Як розповів Віталій Тишечко, Центр кар’єри Метінвест спільно з Центром зайнятості і Запорізьким машинобудівним вищим професійним училищем запустили проєкт, покликаний допомогти людям, які не мають потрібної освіти, безкоштовно вивчитися за короткий термін і гарантовано отримати роботу.

Ми набираємо безробітних на навчання за професією «Верстатник широкого профілю». Навчання стартує 13 вересня на базі Запорізького машинобудівного вищого професійного училища. Протягом двох місяців кандидати отримають теоретичні заняття, а потім протягом місяця будуть проходити практику на майбутньому місці роботи. За кандидатами буде закріплений досвідчений наставник, — розповідає Віталій Тишечко. — Ми готові брати всіх бажаючих. Перевага надається тим, у кого є базова професійна освіта, наприклад, слюсар, зварювальник, електрик, навіть, якщо людина давно не працювала за професією.

За словами Віталія Тишечко, всі причетні виграють завдяки цьому навчальному проєкту:

— Центр кар’єри Метінвест закриє вакансії, роботодавець отримає кваліфікованого робочого, Центр зайнятості знизить рівень безробіття, адже ми гарантуємо працевлаштування. А кандидат — отримує кваліфікацію, навички, гарантовано знаходить робоче місце, стабільну зарплатню, один з найкращих соціальних пакетів у нашій галузі, а також можливість кар’єрного росту. У нас створені всі умови для того, щоб стартувати у кар’єрі з робочою професією.

Зазначимо, що на сьогоднішній день Центр кар’єри Метінвест щомісяця допомагає влаштуватися на роботу близько ста запоріжцям.

-Щомісяця через наш запорізький філіал проходить багато людей. Вони телефонують, приходять у Центр, ми проводимо онлайн співбесіди. Також працює гаряча лінія, зателефонувавши на неї, можна дізнатися про вакансії, куди звертатися, які документи приносити, — розповідає Віталій Тишечко. — Наша мета — максимально скоротити витрати часу для кандидата на працевлаштування. Ми маємо дізнатися його компетенцію, розповісти про умови працевлаштування та головне — запропонувати з нашого переліку вакансій саме ту, яка йому підійде.

Нагадаємо, Центри кар’єри Метінвесту працюють у Запоріжжі, Маріуполі та Кривому Розі. Є гаряча лінія, на якій також надають консультації.

Щоб стати учасником проєкту у Запоріжжі, потрапити на навчання і отримати роботу, потрібно звернутися в Центр кар’єри Метінвест на гарячу лінію: тел. 0800-606-00. Дзвінки безкоштовні.

Раніше «Индустриалка» повідомляла, що у Запоріжжі безробітних безкоштовно навчать і влаштують на хорошу роботу.

Читайте також:  Як у Запоріжжі зробити перший крок до успішної кар’єри і отримувати додаткову стипендію


Комментарии читателей