Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж, Экономика
У Запоріжжі молоді металурги підготували майже півтори сотні науково-технічних розробок для свого підприємства
Поделиться

На комбінаті “Запоріжсталь” завершилась 46-та науково-технічна конференція молоді

Як зазначив керівник молодіжної організації “Запоріжсталі” Сергій Ільченко, у науково-технічній конференції взяли участь 138 молодих спеціалістів. Вони підготували 140 доповідей. Представлені в них науково-технічні розробки спрямовані на підвищення ефективності виробництва.

Підбиті підсумки 46-ї науково-технічної конференції молоді Запоріжсталі

— В даний час кожна ідея, кожен творчий спеціаліст, який може запропонувати щось нове, на вагу золота, — зазначив на закритті конференції директор з інжинірінгу комбінату “Запоріжсталь” Андрій Жук. — У нас на підприємстві кожен працівник, який хоче професійно зростати та вдосконалюватись, має для цього всі можливості.

Переможці та призери, по троє в кожній з 11 секцій, були нагороджені дипломами.

Руслан Каменєв

Інженер-енергетик другої категорії служби головного енергетика комбінату “Запоріжсталь” Руслан Каменєв зі своєю доповіддю виступав в енергетичній секції. Він посів перше місце. Тема — використання пари в системі охолодження печей.

— Здавалось би, що ця тема лежала на поверхні. Була пара, яку ми викидали в атмосферу, — розповів Руслан. — Хоча для його виробництва на ТЕЦ ми використовуємо газ. Економія пари дасть можливість виробляти більше електроенергії. За рахунок цього комбінат буде економити кошти.

Лідія Ложкова

Лідія Ложкова, інженер-математик першої категорії управління корпоративних інформаційних систем, у своїй секції інформаційних технологій та автоматизації теж посіла перше місце. Тема її доповіді — “Оптимізація процесу обробки первинних документів з використанням штучного інтелекту ABBYY FlexiCapture 12”.

— Я обрала цю тему, тому що робота будь-якої компанії побудована на основі інформації. Ручне введення даних з первинних документів в інформаційну систему та перевірка реквізитів на відповідність договору та вимогам законодавства займає багато часу. Обсяги інформації щодня зростають настільки, що без автоматизації та інтелектуальних технологій обійтися дуже складно, — розповіла Лідія. – У цьому році на ПАТ «Запоріжсталь» реалізовано проект «Потокове введення даних» на основі ABBYY FlexiCapture 12. Система автоматично групує пакети документів, класифікує, розпізнає, перевіряє дані та експортує їх в інформаційну систему.

Впровадження проєкту дозволило збільшити швидкість введення даних в інформаційну систему, зменшити кількість помилок, пов’язаних з людським фактором, підвищити продуктивність праці співробітників. Я вдячна керівникам, які надають можливість працювати над цікавими проектами.

Участь у таких конференціях, які проводить молодіжна організація комбінату “Запоріжсталь”, допомагає молодим спеціалістам професійно розвиватися та ділитися досвідом.

Читайте також: В Запорожье молодые металлурги штурмовали высоты науки и техникиКомментарии читателей