Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
У Запоріжжі легендарну заводську прохідну дезінфікують кожного дня
Поделиться

Прохідну на комбінаті «Запоріжсталь» щодня дезінфікують

В Україні оголосили карантин, аби попередити розповсюдження короновірусної інфекції. З огляду на це комбінат “Запоріжсталь” ввів комплексні заходи для попередження розповсюдження коронавірусу серед своїх працівників.

Прохідну на комбінаті «Запоріжсталь» щодня дезінфікують

Один із таких заходів — дезінфекція прохідних, адміністративно-побутових комплексів основних цехів, санвузлів, сходів і порил. Кожен день їх обробляють дезактином. Це речовина, яка знищує віруси. Але для людини вона є цілком безпечною. Дезактином протирають або обприскують поверхні, а також використовують для обробки генератори холодного туману.

Прохідну на комбінаті «Запоріжсталь» щодня дезінфікують

Прохідна комбінату — одне з тих місць, через яке щодня проходить величезна кількість людей. Тому їй приділяють особливу увагу.

Олексій Івченко

— Комбінат веде активну боротьбу з недопущення поширенню пандемії коронавірусу. Один із додаткових заходів — дезінфекція місць великого скупчення людей. У їх числі прохідні комбінату, адміністративно-побутові комплекси основних виробничих цехів — вхідні групи, перила, сходові марші, коридори, тамбури і санвузли. Їх обробляють розпилювачами або машинами, які створюють сухий пар. Головне зараз — не зупинити виробництво і зберегти здоров’я наших співробітників, — розповів начальник цеху утримання непромислових об’єктів ПАТ «Запоріжсталь» Олексій Івченко.

дезинфекция

Читайте також: Куди телефонувати запоріжцям, щоб отримати відповідіді на питання про коронавірус


Комментарии читателей