Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
У Запоріжжі комендантська година триватиме з 8 до 10 травня
Поделиться

У зв’язку з комендантською годиною 9 травня пункти видачі гуманітарної допомоги не працюватимуть

У Запоріжжі знову буде довга комендантська година. За рішенням військових вона триватиме з 19:00 8 травня до 5:00 10 травня. Про це повідомляється в телеграм-каналі секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва.

Він наголосив, що дотримання комендантської години мешканцями Запоріжжя контролюватимуть правоохоронці, військовослужбовці та бійці підрозділів територіальної оборони.

Протягом цього періоду усіх мешканців просять залишаться вдома. Виходити під час комендантської години можна лише до сховищ у разі оголошення тривоги. Втім дозволяється недовго вигулювати домашніх тварин поряд з власним будинком, при собі варто мати документи.

«Дотримуйтесь комендантської години! У разі появи на вулиці у невстановлений час вас можуть прийняти за диверсанта. Не заважайте працювати тим, хто забезпечує безпеку на вулицях Запоріжжя у воєнний час.

Також Анатолій Куртєв наголосив, що у зв’язку з дією комендантської години у понеділок, 9 травня, пункти видачі гуманітарної допомоги не працюватимуть.

Нагадаємо, комендантська година у Запоріжжі розпочинається о 21:00 і триває до 5:00 ранку. Протягом цього часу можна виходити на вулицю лише до найближчого укриття у випадку тривоги.

Як повідомляла «Індустріалка», у Запоріжжі затримують порушників комендантської години. Їх перевіряє Служба безпеки України, після чого порушників передають до територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки та вручають повістки.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей