Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
У Запоріжжі казково квітне тамарикс - фото
Поделиться

Квітучий тамарикс виглядає, наче засипаний снігом

У Дніпровському районі неподалік від зупинки громадського транспорту «Каховська» можна побачити незвичайні квітучі кущі. Здалеку вони виглядають, наче вкриті снігом. Але коли підходиш ближче, розумієш, що кожна гілочка рясно вкрита ніжно-рожевими маленькими квіточками. Це квітуче диво — тамарикс — витончений чагарник.

тамарикс

тамарикс

Дрібні рожеві або білі квіти тамариксу утворюють великі грона або волоті. До того, як квіти розкриються, укрита бутонами рослина виглядає, ніби її засипали бісером. У період цвітіння тамарикс приваблює бджіл, оскільки є прекрасним медоносом.

тамарикс

тамарикс

Назва рослини походить від найменування річки Тама-Різ (зараз Тімбра) в Піренеях. У народі його ще називають «бісерник» — через квіточки, зібрані у довгі кистевидні суцвіття (начебто посипані бісером).

тамарікс

Рожеві кущі тамарикса можна побачити й у Хортицькому районі — у сквері «Юбілейному». Це улюблене місце для відпочинку жителів району. До речі, у сквері зараз дуже гарно — квітнуть і інші дерева та кущі. Пройти повз таку красу просто неможливо.

тамарикс

тамарикс

тамарикс

тамарикс

Раніше «Індустріалка» писала, що у Запоріжжі казково квітне гліцинія. Справжнє квітуче диво можна побачити у Запоріжжі. Біля кав’ярні на вулиці Першій Ливарній, в районі зупинки громадського транспорту «Площа Університетська».

Читайте також: У запорізькому ботсаду розкішно квітнуть півонії — фото

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Фото автора та Світлани Олійник


Комментарии читателей