Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
У Запоріжжі фіналістів інтелектуального конкурсу нагородили цінними подарунками — фото
Поделиться

У Запоріжжі нагородили фіналістів конкурсу «Green інтелект»

У Запоріжжі нагородили фіналістів міжрегіонального інтелектуального конкурсу екологічного спрямування «Green інтелект», який проводила громадська спілка «Зелений центр Метінвест». За перемогу в ньому змагалися близько 240 учасників із Запоріжжя, Кривого Рогу та Маріуполя. До фіналу пройшли по 10 учасників з кожного міста, а перемогу здобув лише один — учень 11 класу Запорізької гімназії №45 Ростислав Кущ. Він став найкращим серед усіх конкурсантів з трьох міст.

конкурсу

Зазначимо, що крім основного переможця, в кожному місті визначили учасників, які посіли призові місця. У Запоріжжі друге місце конкурсу «Green інтелект» посів учень Запорізької загальноосвітньої школи № 76 Єгор Рибкін, третє місце — учень Запорізького навчально-виховного комплексу № 67 Владислав Кузнєцов, а четверте місце — учень Запорізької загальноосвітньої школи № 89 Дмитро Головін.

конкурсу

За перемогу у конкурсі всі вони отримали ноутбуки. А Ростислава Куща за перемогу в суперфіналі ще й преміювали. Він отримав 50 тис. гривень.

Подарунки також вручили вчителям, які готували учнів до конкурсу, супроводжували їх весь час та підтримували. Вони отримали безпровідні зарядні пристрої.

конкурсу

Урочисте нагородження відбулося в офісі громадської спілки “Зелений центр Метінвест Запоріжжя”. Там зібралися призери, їхні викладачі та організатори конкурсу.

За словами менеджера проєкту «Green інтелект» Ангеліни Кубрак, участь у конкурсі взяли найрозумніші учні запорізьких шкіл.

Всі учасники із Запоріжжя проявили себе з найкращих сторін. Вони дуже старалися та показали наскільки добре розбираються в екологічній тематиці. Підтвердження цьому — це перемога нашого учасника в регіональному суперфіналі, — зазначила Ангеліна Кубрак.

Переможець конкурсу «Green інтелект» Ростислав Кущ розповідає, що отримані від перемоги кошти витратить на здобуття вищої освіти за кордоном.

Я дуже радий перемозі, але зазначу, що вона не була легкою. Запитання були достатньо важкими, а суперники — сильними. Тому гра була достойною. Сьогодні я отримав ноутбук від “Зеленого центру”, і він надзвичайно потрібний мені, бо я серйозно займаюся програмуванням. На новій техніці заняття будуть, звичайно ж, ефективнішими. Кошти, які отримав за перемогу, я планую витратити на навчання в Польщі. В майбутньому я хочу стати програмістом, — розповів учень Запорізької гімназії №45 Ростислав Кущ.

конкурсу

Іншим учасникам конкурс дав можливість оцінити свої знання та вміння і зрозуміти, в яких сферах їм треба покращити свій рівень підготовки.

— Кожен етап конкурсу був унікальний і не схожий на інші. Були і письмові завдання, і в електронному форматі. Організація була на високому рівні, було дуже цікаво. Особисто мені конкурс дав розуміння того, в яких предметах я маю гарну підготовку, а в яких міг би показати і кращі результати. Наприклад, я зрозумів, що мені треба “підтягнути” хімію, а ось в інформатиці я знаю все на 100%, — розповів учень Запорізької загальноосвітньої школи № 89 Дмитро Головін.

конкурсу

Керівник громадської спілки “Зелений центр Метінвест Запоріжжя” Олександр Балаба зазначає, що подібні проєкти будуть продовжуватися, адже конкурс отримав великий відгук від запорізьких школярів.

— Робота з талановитими дітьми — це, перш за все, інвестиція в майбутнє як нашого міста, так і країни в цілому. Тому розвиток дитячих здібностей — важливий напрямок для “Зеленого центру Метінвест”. У майбутньому ми плануємо організовувати набагато більше таких конкурсів. Сподіваюся, що для учнів запорізьких шкіл участь у конкурсі «Green інтелект» стала цінним та цікавим досвідом. В свою чергу, ми мотивували дітей на подальші звершення, — зазначив Олександр Балаба.

конкурсу

Раніше «Индустриалка» повідомляла, що студенти із Запоріжжя зможуть отримати роботу у престижній компанії та виграти 100 тисяч гривень.

Читайте також: 17-річний житель Запорізької області став володарем премії «Ті, що вражають»

Фото автора


Комментарии читателей