Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура
У Запоріжжі філармонія відкрила літній сезон - в планах концерти на різних локаціях
Поделиться

Музиканти Запорізької обласної філармонії піднімають настрій військових та цивільних громадян

Кілька десятків концертів вже провів колектив філармонії для захисників нашого регіону. Насолодитися музикою від професіоналів змогли на цьому тижні і мешканці Запоріжжя. Такі виступи будуть організовані влітку в різних районах міста.

Після вимушеної перерви, пов’язаної з повномасштабною війною в Україні, Запорізька обласна філармонія відкрила концертний літній сезон 2022 року. Концерт з цієї нагоди відбувся  11 червня 2022 року на концертному майданчику спортивно-готельного комплексу «Sunrise Park», центрального парку культури і відпочинку «Дубовий гай».

філармонія сезон

На початку артисти філармонії, а разом із ними і всі присутні, заспівали гімн України та «Ой у лузі червона калина», яку сьогодні переклали на десятки мов світу і співають всюди. Як розповів директор Департаменту культури та інформаційної політики Владислав Мороко розповів, що за три місяці музиканти провели велику кількість концертів для тимчасово переміщених осіб та військових, а тепер учасники обласної філармонії вирішили порадувати і містян.

філармонія сезон

— Музика завжди була поруч з українцями і надихала на перемогу. Ми вже провели 35 концертів для воїнів ЗСУ, представників Національної гвардії та переселенців, і дуже радіємо, що тепер можемо порадувати музикою і самих запоріжців, — розповіла директорка Запорізької обласної філармонії Ірина Конарєва. — Не залишаємо роботу. В планах працювати кожен тиждень на різних локаціях. Ця ідея належить департаменту культури та інформаційної політики Запорізької обласної військової адміністрації, за що ми їм щиро вдячні. Разом до перемоги.

філармонія сезон

Неповторну енергетику «живого» концерту та чудову мистецьку атмосферу подарували глядачам солісти обласної філармонії Поліна Гонтарь, Юрій Дячук, Анастасія Литвин та Диксиленд академічного симфонічного оркестру під керуванням Дмитра Мітніка. Яскравими номерами порадував містян і  академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці».

Читайте також: Запоріжжя та Польща реалізують спільні освітні проєкти

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Комментарии читателей