Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я
У Запоріжжі допомогли хворому мешканцю Бердянська, який не міг виїхати додому
Поделиться

Через активні бойові дії мешканець Бердянська затримався на блокпосту під Запоріжжям

У Запоріжжі міський центр нефрології та діалізу при 10-й лікарні близько трьох місяців приймає вимушених переселенців з хворими нирками. За цей час переселенці отримали 350 життєво важливих процедур гемодіалізу. Про це повідомляється в телеграм-каналі секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва.

Наразі у відділенні нефрології та діалізу замісну ниркову терапію методом програмного гемодіалізу отримують до 140 пацієнтів. Серед них — переселенці з Краматорська, Мелітополя, Василівки, Ізюму та з інших окупованих міст.

Лікарі медзакладу готові надавати допомогу кожному, хто її потребує. Так сталося із мешканцем тимчасово окупованого Бердянська. Чоловік повертався з київського центру трансплантації після планового обстеження та через активні бойові дії затримався на блокпосту під Запоріжжям. Хворому довелось шукати, де отримати процедуру гемодіалізу в Запоріжжі. Бердянця прийняли в міському центрі нефрології та діалізу, де він пройшов життєво необхідну процедуру та в той же день виїхав до Бердянська.

— Міський центр нефрології та діалізу працює в три зміни 6 днів на тиждень. На сьогодні вони в змозі приймати нових пацієнтів, у тому числі й переселенців, та надавати їм всі необхідні медичні послуги, — повідомив Анатолій Куртєв.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, чи працює в Запоріжжі під час комендантської години швидка допомога.

Також стало відомо, що в Запорізькій області зафіксували перші в цьому році випадки ботулізму. Один випадок стався в тимчасово окупованому Енергодарі, а інший — у селищі Червонодніпровка Запорізького району.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей