Індустріалка - новини Запоріжжя

ЕКОПОСТ, Запоріжжя, Фоторепортаж
У Запоріжжі до Дня міста відбулася екотолока
Поделиться

Працівники комбінату “Запоріжсталь” разом з містянами прибрали прибережну смугу у Заводському районі

У Запоріжжі продовжуються районні заходи з прибирання до Дня міста. На вихідних відбулася екотолока, в рамках якої працівники комбінату “Запоріжсталь” разом з жителями міста прибрали прибережну смугу у Заводському районі.

Усіх учасників “Толоки до Покрови” забезпечили рукавичками та мішками для сміття. Волонтери поділилися на дві групи та збирали неорганічне сміття, яке найбільше шкодить екології. Деякі приїхали цілими родинами. Діти стали чи не найактивнішими учасниками екологічної акції.

Працівники комбінату “Запоріжсталь” разом з містянами прибрали прибережну смугу у Заводському районі

Оператор з обслуговування пилогазоуловлюючих установок комбінату “Запоріжсталь” Андрій Колодястий приїхав на толоку разом зі своїм сином Сашком.

— Мені здалося, що таким чином я навчу сина, як треба поводитися з природою, щоб він не смітив. Я хочу, щоб дитина розуміла, що не треба забруднювати своє навколишнє середовище. Щоб було чисто і не було такого сміття, — сказав Андрій.

Маленький Сашко ентузіазм батька розділяє та розуміє, чому такі толоки дійсно важливі. Хлопчик поставив собі за мету зібрати якомога більше сміття. Задля цього працює на рівні з дорослими та демонструє свої знахідки: дві пляшки, шлангу і папір.

Працівники комбінату “Запоріжсталь” разом з містянами прибрали прибережну смугу у Заводському районі

Користь толоки відзначили усі волонтери. Однак головна мета — аби така чистота й порядок зберігалися довго, аби кожен мешканець Запоріжжя беріг природу, зберігав чистоту і цінував чужу працю. І тоді наше місто дійсно стане чистішим і зеленішим.

Раніше «Индустриалка» повідомляла, що співробітники «Запоріжсталі» вже брали участь у цій акції минулого тижня — зібрали десятки мішків сміття в зоні відпочинку біля Дніпра.

Читайте также: Промисловці кількох поколінь провели суботник на запорізькій ХортиціКомментарии читателей