Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
У Запоріжжі до благодійної акції долучилася навіть шестимісячна дитина - фото
Поделиться

Запоріжці зібрали необхідні речі для дитячого будинку-інтернату в рамках благодійної акції

Під час війни допомога потрібна не лише військовим та переселенцям. У складних умовах опинився і Запорізький дитячий будинок-інтернат, що на Великому Лузі. Зараз кількість вихованців збільшилася. Тут перебувають не тільки запорізькі діти, а й евакуйовані з інтернату для дорослих в Оріхові.

допомога

Чотири роки тому редакція «Індустріалки» запустила благодійну акцію «Друзі серця», яка поєднала і відомих запорожців, і звичайних мешканців міста.

Цього разу в рамках акції дітям відвезли речі, канцтовари та візочок для лежачих діток. Про це розповіла координаторка акції Анна Ковальова.

допомога

— Навіть під час війни ми с дівчатами не забуваємо про нашу акцію. Так вийшло, що цього разу активну участь в акції взяли три Ганни та дівчина Яна. Дуже приємно, що до акції долучаються нові дівчата. Наймолодшій учасниці — всього 6 місяців. Вона дала можливість своїй мамі організувати дома справжній гуманітарний штаб, куди небайдужі люди приносили речі.

Ми й надалі будемо їздити до інтернату. Під час війни допомагати хочеться ще більше. Дуже приємно, що в нас є такі небайдужі люди, — поділилася Анна Ковальова.

допомога

Акція «Друзі серця» триватиме й надалі. Тому, що підтримка в такі складні часи, як зараз, просто необхідна.

допомога

Читайте також: У громаді Запорізької області безкоштовно видавали хліб та печиво

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Фото Анни Ковальової


Комментарии читателей