Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
У Запоріжжі дітям з інвалідністю подарували необхідні для навчання речі — фото
Поделиться

Діти з інвалідністю отримали подарунки від молоді «Запоріжкоксу»

Майже 30 років у Запоріжжі працює обласне об’єднання батьків дітей з інвалідністю. Члени цієї організації, об’єднуючись, працюють задля того, аби адаптувати своїх дітей у суспільство. Батьки організовують для своїх дітей цікаве дозвілля, дізнаються про додаткові можливості навчання та просто допомагають одне одному в складних життєвих ситуаціях.

На жаль, фінансове становище більшості родин, де виховуються діти з інвалідністю, невисоке. Батьки витрачають майже всі кошти на лікування своїх дітей, і на прості побутові речі грошей інколи не вистачає. Тому члени об’єднання сподіваються на допомогу небайдужих людей, організацій та підприємств.

Регулярну допомогу Запорізькому обласному об’єднанню батьків дітей з інвалідністю надає ПрАТ «Запоріжкокс». Сьогодні, 13 жовтня, представники молодіжної організації підприємства завітали до об’єднання з подарунками. Батькам дітей з інвалідністю вони вручили шкільні портфелі та канцелярські набори для учнів різних класів. Всього металурги передали 30 портфелів та канцелярських наборів.

інвалідністю

інвалідністю

— Працівники підприємств Групи Метінвест притримуються девізу, що «чужих дітей не буває». Ми часто їздимо з подарунками до дитбудинків, реабілітаційних центрів, багатодітних сімей. Сьогодні активісти молодіжної організації «Запоріжкоксу» ініціювали візит до обласного об’єднання батьків дітей з інвалідністю та передали дітям нові портфелі і набори канцелярії, що стануть їм у пригоді, — зазначив президент молодіжної організації Метінвесту Сергій Власенко.

інвалідністю

Як розповідає голова Запорізького обласного об’єднання батьків дітей з інвалідністю Тамара Семенова, волонтерські акції «Запоріжкоксу»не рідкість для них. Молодь підприємства часто приїжджає до них з подарунками, а керівництво — сприяє покращенню їхньої матеріальної бази.

Наша задача — допомогти дітям з інвалідністю адаптуватися та реалізувати себе в суспільстві. Ми хочемо, аби кожна дитина змогла якнайкраще себе розкрити, знайти в собі якийсь талант та здібності до навчання. Щоб зробити це якнайкраще, ми заручаємося підтримкою небайдужих людей. Серед них і підприємство «Запоріжкокс». Сьогодні ми отримали від нього дуже корисний і потрібний подарунок — портфелі та канцелярію. Така допомога особливо необхідна малозабезпеченим сім’ям, для яких підготовка до навчального року — великий удар по кишені. У минулому році від «Запоріжкоксу» ми отримали комп’ютер та проектор. За допомогою цього обладнання ми регулярно проводимо тематичні заняття, — розповіла Тамара Семенова.

інвалідністю

Батьки, які отримали подарунки, не приховують своїх емоцій. Вони завжди дуже раді таким акціям та дякують за підтримку.

інвалідністю

інвалідністю

— Я дуже вдячна Тамарі Григорівні за те, що у нашому місті є така організація. Вона дуже допомагає мені у догляді та вихованні моєї дитини. Разом ми ходимо на різні цікаві заходи, на вистави до цирку, а також отримуємо подарунки. Я дуже вдячна всім небайдужим людям за те, що вони дають моїй дитині те, чого інколи не можу дати я. Ось сьогодні, наприклад, нам подарували портфелі та канцелярію. Я вже роздивилася їх, мені дуже сподобалося. Товари дуже якісні, а головне — корисні та необхідні для навчання, — поділилася враженнями запоріжанка Марія Ямчук.

інвалідністю

Нагадаємо, що подібну акцію провела і молодь комбінату «Запоріжсталь». Волонтери подарували шкільні набори та портфелі вихованцям дитбудинку сімейного типу.

Читайте також: Дітям із запорізького реабілітаційного центру подарували книги та солодощі — фото

Фото автора


Комментарии читателей