Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
У Запоріжжі діти будуть навчатися в нових умовах
Поделиться

Карантин вніс зміни в навчальний процес усіх закладів освіти

Навчальні заклади Запоріжжя та області готуються до нового навчального року, який почнеться у незвичному режимі — в умовах пандемії. Працювати по-іншому доведеться спеціалізованим закладам.  Наприклад, запорізькій школі-інтернату «Оберіг». Навчальний заклад відвідали активісти Партії Порядок та поцікавилися, чи готовий він до нового навчального року в умовах карантину.

активіст Партії Порядок Микола Зінченко

— Це загальноосвітній заклад, в якому навчаються діти з особливими потребами, — підкреслив активіст Партії Порядок Микола Зінченко. — Ця категорія дітей також піде 1 вересня до школи. І це дуже важливо, тому що розвиток цих дітей не може зупинятися. Не можна робити будь-яку перерву, оскільки саме проведення занять з цими дітьми повинно відбуватися щоденно.

школа-інтернат «Оберіг»

Колектив школи-інтернату дуже серйозно поставився до всіх настанов щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції. Всі класи в школі-інтернаті забезпечені санітарними засобами, там також доримуються вимог про соціальну дистанцію під час уроків та перерв.

— Ми дуже плідно відпрацювали всі рекомендації, які нам були надані щодо виконання заходів з попередження захворювання і дотримання цих заходів, — розповіла директор школи-інтернату «Оберіг» Ірина Кочкіна. — В закладі передбачена обробка рук, вимірювання всім працівникам на початку зміни безконтактним термометром температури.

класи школи-інтернату «Оберіг»

Кошти для забезпечення персоналу необхідними санітарними засобами та предметами індивідуального захисту виділили з обласного бюджету. Допомогу також надав комбінат «Запоріжсталь». Минулого року за підтримки підприємства у школі-інтернаті «Оберіг» ремонтували покрівлю. Наразі тут ведуться електротехнічні роботи, які планують завершити до початку навчального процесу. Перевірив підготовку закладу начальник управління соціальної сфери «Запоріжсталі» Сергій Самарський.

Сергій Самарський

— Це підшефна школа комбінату «Запоріжсталь», — зазначив Сергій Самарський. — Наразі я бачу, що незважаючи на значні карантинні обмеження, наш «Оберіг» готовий до нового навчального року і це дуже добре, бо наші дітки будуть навчатися безпечно.

Наразі співробітники навчального закладу роблять все для того, щоб діти могли швидше призвичаїтись до навчального процесу у нових умовах.

Читайте также: Начнется ли учебный год в запорожских школах 1 сентября.Комментарии читателей