Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запоріжжі дерево впало на лінію електропередачі
Поделиться

Дерево впало через негоду

Станом на сьогодні, 22 червня, в Запорізькій області без електрики знаходяться 21 тис. 473 абоненти в 78 населених пунктах. Відсутність електропостачання — результат ворожих обстрілів та негоди.

Так, у Запоріжжі електропостачання відсутнє у 20 домівках. Це наслідок сильного вітру, який повалив дерево на повітряну лінію електропередачі.

Що стосується ситуації в Запорізькій області, то енергетики ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновили енергопостачання 17 тис. споживачів. Зокрема, подачу електрики відновили 16 тис. 260 родинам на території обслуговування Оріхівського районного відділення, ще 685 домівок були заживлені у місті Пологи.

По Гуляйпільському та Василівському районним відділенням електромереж ситуація не змінилася. Через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкоджень аварійно-відновлювальні роботи не проводили. Нових відключень не зафіксовано. Про це повідомили на сайті Запорізької обласної військової адміністрації.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що мешканці села Воздвижівка Пологівського району понад трьох місяців живуть без світла. Але виїжджати з рідного села вони не хочуть. Чому, читайте за посиланням.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей