Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запоріжжі будуть перекриті центральні вулиці двох районів
Поделиться

У Запоріжжі готуються до планової оборони міста та продовжують його укріплювати

При проведенні робіт з укріплення Запоріжжя будуть перекриті центральні вулиці Шевченківського та Комунарського районів. Врахуйте це при плануванні переміщень по місту. Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв у своєму телеграм-каналі та на сторінці у «Фейсбуку». До речі, це офіційні джерела, з яких ви можете дізнатись актуальну інформацію про події у Запоріжжі.

-Задля вашої ж безпеки не виходьте з дому без нагальної потреби та не виїжджайте на дороги. Поставтесь до ситуації з розумінням. Тому що найголовніше зараз — забезпечення захисту Запоріжжя, — написав Анатолій Куртєв.

Запоріжців закликають допомагати у будівництві оборонних споруд і не допустити ворога у місто. Про це розповів голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух. Відеозвернення було опубліковано в його офіційному Telegram-каналі.

«Індустріалка» писала, що міський голова Токмака Ігор Котелевський розповів про ситуацию в місті станом на 10 березня — блага цивілізації повернулись в Токмак.

Читайте також: Обласну депутатку з Мелітополя окупанти звільнили.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей