Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
У Запоріжжі безробітних безкоштовно навчать і влаштують на хорошу роботу
Поделиться

У Запоріжжі стартує унікальний проєкт з працевлаштування

Проєкт, який допоможе людям, які не мають потрібної освіти, безкоштовно вивчитися за короткий термін і гарантовано отримати роботу, стартує в Запоріжжі в середині вересня. Його ініціював Центр кар’єри Метінвест.

Сьогодні в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся круглий стіл, в якому взяли участь директор Центру кар’єри Метінвест Віталій Тишечко, представники обласного центру зайнятості та Запорізького машинобудівного вищого професійного училища.

круглий стіл

— Ми, як роботодавці, виступили з ініціативою почати навчання безробітних з 13 вересня за професією «Верстатник широкого профілю», — розповів Віталій Тишечко. — Ми гарантуємо працевлаштування після навчання, надання робочих місць під час проходження практики. На Запорізькому ливарно-механічному заводі йде зростання виробництва і є потреба в персоналі. Нам потрібно до кінця року працевлаштувати на це підприємство 92 верстатника широкого профілю. Це такі професії як зварювальник, токар-розточувальник, оператор верстатів з програмним керуванням, фрезерувальник, шліфувальник та інші.

Всі ці професії у нас є, є робочі місця. Ми готові працевлаштовувати безробітних після навчання, брати їх в свою команду, надати їм повні соціальні гарантії, повний соціальний пакет і стабільно виплачувати зарплату. Для цього у нас є всі умови.
Безробітні проходитимуть теоретичне навчання на базі училища, а виробнича практика буде проходити в цехах Запорізького ливарно-механічного заводу, на майбутньому робочому місці.

Для навчання в рамках проєкту розроблять індивідуальну програму, в якій будуть тільки спецдисципліни та максимальна кількість годин виробничої практики.

круглий стіл

Директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дудник зазначає, що з підприємствами Метінвесту вони співпрацюють вже не перший рік і проєкт з радістю підтримають.

— Ми не перший рік співпрацюємо з Метінвестом. Це наш надійний партнер і ми готові сьогодні разом із ними реалізовувати цей пілотний проєкт з працевлаштування, забезпечувати кадрами виробництво. Ми визначили сьогодні основні напрямки нашої співпраці. Дуже сподіваюся, що цей проєкт буде успішним, і ми зможемо задовільнити потребу нашого головного роботодавця, — поділилася Ірина Дудник.

Щоб стати учасником проєкту, потрапити на навчання і отримати роботу, потрібно звернутися в Центр кар’єри Метінвест за адресою: м. Запоріжжя, проспект Металургів, 24.

З собою необхідно взяти паспорт, ідентифікаційний код, трудову книжку, військовий квиток, диплом про освіту та довідку, що підтверджує статус безробітного. Якщо документи в порядку, кандидата зарахують до групи на навчання. При цьому, якщо людина отримує допомогу по безробіттю, вона також продовжить її отримувати.

В рамках проєкту планують створити групу з 25 осіб і до кінця року працевлаштувати всіх випускників на Запорізький ливарно-механічний завод.

Читайте також: Як молодий співробітник запорізького підприємства зробив успішну кар’єру


Комментарии читателей