Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
У Запоріжжі батьки намагалися продати дитину
Поделиться

Запоріжжя приєдналося до Всеукраїнської акції «16 днів проти домашнього насильства»

В Запоріжжі відбулося відкриття виставки «Очікування vs Реальність», яка проходить у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти домашнього насильства».

Біля будівлі обласної державної адміністрації були встановлені стенди. На них були описані реальні історії українців, які стали жертвами торгівлі людьми. Кожен стенд має дві частини – «Очікування», надії про працевлаштування, та «Реальність», яка демонструє як саме можна стати жертвою торгівлі людьми. Заради збереження конфіденційності імена постраждалих змінили.

выставка

На відкритті виставки були присутні заступниця голови облдержадміністрації Олена Теряєва, директор департаменту соціального захисту населення Світлана Абдурахманова та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Ольга Бородіна. Також до заходу приєдналися представники ГУ Національної поліції в Запорізькій області та Управління патрульної поліції в Запорізькій області.

выставка

— Торгівля людьми – це одне із найганебніших явищ у світі. Але це бізнес, і дуже прибутковий. Це третій кримінальний бізнес у світі після торгівлі зброєю і наркотиками. Через нього руйнуються родини. Люди втрачають гідність. Порушуються їх права та свободи. Запорізька область приєдналися до Всеукраїнської інформаційної кампанії по запобіганню торгівлі людьми. Тільки об’єднавшись ми зможемо подолати цього ворога, — зазначила Олена Теряєва.

Олена Теряєва

Хотіли продати власну дитину

На жаль, як розповіла розповіла директор Регіонального центру з надання безоплатної  правової допомоги Ольга Бородіна, Запорізьку область теж торкнулася проблема торгівлі людьми.

Ольга Бородіна

— Минулого року до нас зверталися представники дитини з приводу домашнього насильства. Її хотіли продати батьки. Було порушено кримінальну справу, вона розглядалася Комунарським судом. Ми призначали адвоката. Уже був вирок суду, за яким матері цієї дитини призначено покарання. Але справа ще розглядається в апеляційному суді, — розповіла Ольга Бородіна. — Я хочу сказати: не бійтеся звертатися за допомогою.

Ольга Бородіна

Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги, куди можна звертатися у разі випадків домашнього насильства або торгівлі людьми знаходиться за адресою: пр. Соборний, 77, 8 поверх, м. Запоріжжя, 69002 . Телефон: (061) 224 44 50.

Виставка «Очікування Vs Реальність» буде розміщена біля облдержадміністрації до 18 листопада.

Читайте також: Запоріжець вдарив поліцейського біля відділення

Автор: Павло Фролов
Фото автора та з сайту Запорізької облдержадміністрації


Комментарии читателей