Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Спорт
У Запоріжжі 16 волейбольних команд металургійних підприємств розпочали змагання
Поделиться

Metinvest Steel Games» масштабно стартували у Запоріжжі одразу із п’ятьох видів спорту

Сьогодні, у межах «Metinvest Steel Games» стартували змагання з волейболу. Протягом усього тижня вони відбуватимуться у спортзалі Запорізької державної інженерної академії (ЗДІА). Усього на цих змагання представлено 16 команд із 20-ти можливих. Їх розділили на дві групи.

Одними з перших розпочали змагання з волейболу представники маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча та команда «Метінвест-Промсервіс». У непоступливій боротьбі кращими виявилися саме представники комбінату імені Ілліча здолали колег 2:0 за партіями.

У нас багато чого не виходило, команда ще не зіграна, але будемо намагатися протягом турніру зігратися. Як завжди, команда з Кривого Рогу дуже сильна. Також команди із Запоріжжя дуже сильні, – каже складач поїздів ПрАТ «ММКІ» Віталій Рау.

Команда маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча вважається однією із фаворитів у волейбольних змаганнях «Metinvest Steel Games». Та організатори наголосили, що не слід списувати й дві запорізькі команди – «Запоріжвогнетрив», працівники якого торік у регіональних змаганнях вибороли перше місце, та збірну комбінату «Запоріжсталь», яка тоді була другою.

До нас на комбінат прийшли молоді хлопці і ми взяли їх до себе. Не погані хлопці, подають надії. Все залежить від них, щоб вони зіграли і не злякалися. Подивимося, все попереду. Ця спартакіада буде набагато цікавішою. Зібралися практично всі підприємства, навіть у волейболі — це 16 команд поділені на дві групи. Приїхала команда «Донецьксталь» — нова команда, цікава команда,- розповідає працівник цеху ремонту рухомого складу ПАТ «Запоріжсталь» та тренер волейбольної команди Юрій Хтей.

Нагадаємо, що корпоративна олімпіада «Metinvest Steel Games» присвячена 15-річчю компанії Метінвест, який відзначається у цьому році. Загально корпоративні спортивні змагання — це давня традиція підприємств Групи, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тисяч співробітників з 22 підприємств. Змагання відбуватимуться протягом усього тижня у дев’яти видах спорту, таких як міні-футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс, дартс, шахи, легка атлетика, гирьовий спорт та армреслінг.

В суботу, 5 червня, відбудеться урочисте нагородження переможців. Святкові заходи відбуватимуться на острові Хортиця на території санаторію-профілакторію «Запоріжсталь». Родзинкою свята стануть змагання з M.STRONG «Сильні люди сильних професій», які проведуть прославлені атлети Сергій Конюшок та Василь Вірастюк.

Читайте також: БК «Запорожье» был в шаге от невероятного камбэка в матче с «Киев-Баскетом»

Автор – Микола Замирайло


Комментарии читателей