Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я
У Василівському районі Запорізької області через постійні обстріли обмежена робота швидкої допомоги
Поделиться

Через постійні обстріли бригади не мають можливості виїжджати на виклики

На місцях продовжують працювати фельдшери, які надають необхідну допомогу місцевому населенню. Що ж стосується сфери фінансування, лікарі отримують українську заробітну плату. Про це зазначив директор департаменту охорони здоров’я ЗОВА Олексій Кулинич під час наради з очільника ЗОВА Олександром Старухом та з головами територіальних громад.

Олексій Кулинич наголосив, що на території Василівського району скоротилася кількість лікарських бригад, а також обмежена робота швидкої допомоги. Через постійні обстріли бригади не мають можливості виїжджати на виклики. Але на місцях продовжують працювати фельдшери, які надають необхідну допомогу місцевому населенню.

Обговорили й ситуацію з виплатами пільг та субсидій населенню. Тепер люди можуть отримувати гроші через ПриватБанк. Фінансування відбувається згідно з чинним законодавством. Своєю чергою, представники тергромад зазначили, що ситуація в цьому плані є контрольованою та більш-менш стабільною.

В ході наради заступник голови Василівської РДА Богдан Староконь зазначив, що території району щодня зазнають обстрілів з боку окупантів. Ворог руйнує об’єкти інфраструктури та житловий фонд.

Зважаючи на це, відповідно до доручення керівника ЗОВА обов’язково має бути створена профільна комісія, яка буде контролювати фіксацію наслідків ворожих атак та завдані збитки. Окрім цього, обласна влада вкотре наголосила на важливості повідомляти у правоохоронні органи та на гарячу лінію про випадки викрадення мирного населення.

«Індустріалка» повідомляла, у Запоріжжі відбудеться безкоштовне заняття з надання першої допомоги.

Читайте також: Запорізькі інженери розробили для українських військових переносну зарядку для телефонів і рацій — відео

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 


Комментарии читателей