Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
У центрі Запоріжжя влаштували яскраве свято до Дня знань - фото
Поделиться

На площі Маяковського влаштували свято для школярів і їх батьків

Ігри, майстер-класи, морозиво і, звичайно ж, подарунки — напередодні нового навчального року в Запоріжжі влаштували свято для дітей співробітників запорізьких підприємств Метінвесту — «Запоріжсталі», «Запоріжкоксу», «Запоріжвогнетриву» і Запорізького ливарно-механічного заводу.

свято до Дня знань

Минулого року провести традиційне свято для школярів не вдалося через карантинні обмеження. У цьому році більша частина співробітників підприємств вакцинувалися від коронавірусу, тому свято відбулося.

свято до Дня знань

— Радий всіх бачити на такому урочистому заході. Давно ми так не збиралися через карантинні обмеження. Але в цьому році, в тому числі і завдяки вашому відповідального підходу до власного здоров’я і вакцинації, вийшло організувати таке добре свято, — звернувся до присутніх генеральний директор комбінату «Запоріжсталь» Олександр Мироненко. — У кожній родині свої традиції. У родині Метінвест — це традиції взаємодопомоги і взаємовиручки. Кожний навчальний рік у дітей наших співробітників у рамках корпоративного проєкту «Перший раз — у перший клас» починається зі свята і подарунків від Компанії — яскравих і зручних рюкзаків з усім необхідним всередині. Цей рік — теж не виняток.

свято до Дня знань

З початком навчального року дітей та їх батьків привітав генеральний директор Запорізького ливарно-механічного заводу Євген Шрамко.

— Навчальний рік — це особлива пора для всіх: і для дітей і для батьків. Але щоб у дітей залишався блиск в очах, допитливість, їм потрібна наша підтримка. Бажаю всім легкого старту навчального року і гарних оцінок, — сказав Євген Шрамко.

свято до Дня знань

В рамках корпоративної програми 6200 дітей працівників отримали у подарунок рюкзаки та навчальні набори. На це виділили близько 3,4 млн гривень. Традиційно, до Дня знань рюкзак і комплекти шкільного приладдя отримали не тільки 550 першокласників: набори підібрали з урахуванням потреб дітей у віці 7-11 років та 12-16 років. На додаток до рюкзаків всі діти отримали канцелярію: зошити, ручки, набори для творчості.

свято до Дня знань

— Нас радують такі подарунки. Завжди було затратно зібрати дитину в школу — і зараз, і 5 років тому. Тому така допомога дуже важлива. Хороша канцелярія, якісний і красивий рюкзак — дитині дуже подобається. Дочка в цьому році йде до першого класу, чекає походу в школу вже близько півроку. Я як мама переживаю, але знаю, що все буде добре, — поділилася працівниця комбінату «Запоріжсталь» Наталія Рибаченко.

свято до Дня знань

Від конкурсів, майстер-класів та подарунків були в захваті і діти.

— Скоро я піду до школи. Настрій класний, думаю, там не так нудно буде, як в садку. Прийшла сюди з бабусею. Мені дуже подобається свято, а найбільше — прикрашати пряники, — поділилася враженнями шестирічна Мар’яна Василенко.

свято до Дня знань

— Скоро 1 вересня і я піду до школи, щоб бути розумним. Сьогодні мені подарували рюкзак. Там є фарби, олівці, зошити. Мені дуже подобається, — розповів майбутній першокласник Гліб Почтарьов.

свято до Дня знань

Загалом близько 40 тисяч дітей співробітників підприємств Метінвесту отримали шкільні набори до нового навчального року.
До Дня знань подарунки від запорізьких підприємств Метінвесту отримають і запорізькі гімназії, а також середні технічні навчальні заклади, якими традиційно опікується Компанія. Їм вручать комплекти мультимедійної техніки.

Зазначимо, що в цьому році Метінвест відзначає своє 15-річчя.

свято до Дня знань

свято до Дня знань

свято до Дня знань

Читайте також: У Запоріжжі молоді промисловці зіграли у величезну «Монополію» — фото 

Фото Олександра Прилепи


Комментарии читателей