Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
У центрі Запоріжжя відкрився офіс політичної партії «Слуга народу»
Поделиться

Звертатися до офісу політичної партії «Слуга народу» можуть мешканці міста й області

Новий офіс депутатської фракції «Слуга народу» в Запорізькій міській раді відкрився на вулиці Незалежної України. У затишному офісі знаходиться три приміщення: великий зал, де депутати зможуть збиратися перед сесією, і два кабінети, в яких будуть проходити прийоми громадян.

Слуга народу офис

На відкритті офісу були присутні представники фракції партії «Слуга народу».

З відкриттям офісу запорізьких депутатів привітала народна депутатка України від політичної партії «Слуга народу» Юлія Яцик.

Юлія Яцик

— Хочу вас щиро привітати з тим, що у вас нарешті з’явився свій власний маленький офіс, де ви зможете виконувати сумлінно та ефективно свою роботу. Зі свого боку хочу повідомити вам, що буду слідкувати за вашою роботою, за тим, як ви будете ефективно відстоювати інтереси громадян на території міста, за тим, як ми будемо реалізовувати президентські проєкти та програми в місті і області. За тим, як ви будете гідно представляти кожного виборця, який віддав свій голос за вас, за тим, щоб люди не розчарувалися у своєму виборі, — сказала. Звертаючись до депутатів Юлія Яцик.

Голова обласної організації політичної партії «Слуга народу», народний депутат Павло Мельник переконаний: допомога громадянам у вирішенні їх проблем — головний обов’язок депутатів.

Павло Мельник

— Це офіс — це перш за все можливість висловити свою думку, тому що в цьому приміщенні депутати Запорізької міської ради будуть спілкуватися з мешканцями. Ми щиро впевнені, що в цьому офісі кожен мешканець Запоріжжя зможе бути почутим. І я в впевнений, що депутати Запорізької міської ради від політичної партії «Слуга народу» зроблять для цього все можливе, — зазначив Павло Мельник. — Тому що комунікація з мешканцями — це найголовніше завдання депутата будь-якого рівня. Щиро впевнений в тому, що цей офіс допоможе запоріжцям консолідувати зусилля. Ми відкриті для всіх пропозицій. Ми відкриті до діалогу.

Слуга народу

Голова депутатської фракції політична партія «Слуга народу» у Запорізькій міській раді Регіна Харченко зазначила, що основне завдання нового офісу — ефективна комунікація з мешканцями міста.

Регіна Харченко

— Сьогодні в Запоріжжі дійсно чудова подія — це відкриття нашого офісу. Його основне завдання — ефективна комунікація між депутатами міської ради та виборцями, мешканцями міста. Водночас наш офіс відкритий для депутатів всіх рівнів партії. Тут будуть проходити постійні прийоми громадян, реєстрація звернень, проведення зустрічей. Ми сподіваємось, що цей офіс стане домівкою, оселею політичного плюралізму, толерантності і високої політичної культури, — зазначила Регіна Харченко.

офис

В офісі, який буде працювати з 9 до 17, постійно будуть знаходитися два помічники депутатів. Вони будуть приймати та реєструвати звернення громадян, записувати їх на прийом до того чи іншого депутата, в залежності від того, в якому територіальному окрузі людина проживає, а також приймати заяви на вступ до політичної партії.

офис

Звертатися до офісу партії «Слуга народу» можна за різними питаннями. За словами Регіни Харченко, найчастіше запоріжці звертаються з питань виділення допомоги, житлово-комунальних проблем, питань ОСББ та поліпшення побутових умов. Звернення розглядається протягом 15 днів.

Офіс міської організації політичної партії «Слуга народу» знаходиться за адресою вул.Незалежної України, 60Б.

Незабаром в Запоріжжя відкриється офіс обласної організації партії «Слуга народу», а також офіси в усіх нових укрупнених районах області.


Комментарии читателей